AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]

Go down 
+4
5FF
vellata666
zeloco
Betty
8 posters
AutorsZiņojums
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Pirmdiena Augusts 11, 2008 8:04 pm

Sveiki. Happy Sanāca tā, ka labprāt padalītos ar jums savā nelielajā filozofiskajā domu plūdumā Very Happy unj labprāt uzklausītu arī jūsu viedokļus ... Tad nu taa...
Bieži aizdomājos par to, vai ir viegli būt kopā alternatīvam [tā atļaušos saukt tādu cilvēku, kas pārstāv kādu no alternatīvajiem stiliem Wink ] cilvēkam ar cilvēku, kurš pat ne mikroskopiskā daudzumā nav līdzīgs otram ... Es to kopā būšanu domāju kā romantiskas attiecības... Jo piem, reti tiek redzēts gots kopā ar vienkāršu casual meiteni... vai metālists ar caciņu...utt utjpr.... Protams, ir atsevišķi izņēmumi bet tādu ir maz. Vai tas patiešām liecina par to, ka stils ir tik ļoti noteicošs? Iespējams, ka mēs visas atšķirīgās esam palaidušas garām savu dvēseles radinieku un patiešām otro pusīti tikai tapēc ka viņš ir bijis pavisam atšķirīgs mums..... bet varbūt tā nav.... ja arī tomēr kopā saiet pavisam atšķirīgi cilvēki, tad vai šī atšķirība netraucē vēlāk? Tagad es varētu izplūst gari un plaši bet gribu pataupīt sakāmo jums. Happy
Tātad:
Kā jums šķiet?
Question

Šo tēmu izveidoju jo šajā forumā neko tamlīdzīgu nebiju lasījusi un domāju ka būtu incanti paspriedelēt par ko neizrunātu. un arī spams tas manā skatijumā nav, jo šā vai tā.. It's all about fashion! Very Happy Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Pirmdiena Augusts 11, 2008 10:44 pm

Nu, man bija draudzene caca, kas labu laiku draudzeejaas ar panku. Very Happy

man gan vairaak izveidojies viedoklis, ka jebkursh viirietis (protams, straight) drīzāk gribētu cacu nekā alt meiteni... protams ir izņēmumi, bet ļoti bieži esmu redzējusi alt džeks un caca kombinācijas. Laikam, ja vidēji sieviešu ir mazāk par vīriešiem, kad alt meiteņu izredzes uz puisi ir vēl šaurākas Very Happy Depresīvi, bet fakts....
Varbūt iemesls ir tas, ka viņas šķiet mazāk pieejamas? Augstprātīgākas? Nez... tīri domu plūdums pa tēmu...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
vellata666
thread
thread
vellata666


Number of posts : 93
Age : 32
Registration date : 06.08.08

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Otrdiena Augusts 12, 2008 2:07 am

khmm...manupraat tur nau neka tada...kada ir atskiriba kaa kads gerbjas nu ja tev (tas ir tikai piemeram) simatize nu nezinu pienemsim saldais un tu vinjam arii...
tas tak ir pilnigi normali...(mantaa liekas) varbut citiem tas nau pienemams ...bet tikuntaa tak naujau jaskataas uz vizualo iskatu tikai bet peec ieksienes cilveeks (ka nekaa ja butu kopaa ar kadu alternatiivo ar pretiigu raksturu...khmm..nez cik ilgi tadas attiecibas izvilktu ...bet ja ir kopa ar kadu ne-alternativu otro pusiiti ar sakariigu raksturu diezgan liela iespeja palikt ilgak kopaa...nu lab atskirsies tur dazas intreses bet tas jau nekas


taas ir tikai manas domas...
Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
5FF
fabric
fabric
5FF


Number of posts : 195
Age : 32
Registration date : 26.12.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Otrdiena Augusts 12, 2008 10:17 am

drēbes ir un paliek tikai drēbes. galvenais ir tas, kāds tas cilvēks patiesībā ir un tad jau vairs nav svarīgī, kas viņam ir mugurā. un pilnīgi un galīgi nepiekrītu zeloco par to, ka alt meitenēm ir mazākas izredzes dabūt čali. tas nu gan ir bullšits.
Atpakaļ uz augšu Go down
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Otrdiena Augusts 12, 2008 5:59 pm

khmm...
Man gan šķiet ka tā drēbju būšana var smagi maitāt attiecības jo piem. ne alternatīva puiša vecākiem diezvai patiktu ka viņš saietas ar kkādu melnu mošķi Very Happy [ok maybe funny bet tas ir diezgan svarīgi, lai ar otrās puses vecākiem būtu good relationship :p ] kaa arī iespeejams var būt neērti atrasties sabiedrībā diviem atšķirīgajiem. Ok tas varbūt liecinātu par vienas puses aprobežotību bet tīri cilvēcīgi man teiksim būtu kauns iet rocinjās ar kkādu saldo no kura pilnīgi birst cukurs Shocked

un jaa arī nepiekrītu zeloco par to,,, biezhi vien tieshi džekus tas piesaista [protams ja ta meitene ir kopta un izskatīga nevis nolaidusies un bezgaumīgi satuntuļojusies kkadās melnās lupatās Very Happy ]
Atpakaļ uz augšu Go down
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Otrdiena Augusts 12, 2008 6:10 pm

tas, man liekas, ir tīri atkarīgs no katra cilvēka rakstura- varbūt ir kāds, kas var paciest, ja viņa otrā pusīte ģērbjas rozā, vai klausās repu, bet varbūt kādam tas traucē tik ļoti, ka nevar.

bet liekas, ka bieži vien vairāk traucē atšķirīgās inetereses, pasaules uztvere, pasākumi, ko kopā iespējams apmeklēt (viens vēlas doties uz essential, otrs un teātri vai melno piektdienu), mūzikas izvēle, uzskati par dzīvi un visu pārējo... un tas viss izpaužas ikdienā, un man šķiet, ir vai nu ļoti vienam otru jāmīl, vai jābūt ļoti tolerantiem vai pacietīgiem, vai es nezinu, kādiem, lai spētu saskaņot VISU atšķirīgo, un domājams, tāda ir daudz. bet, protams, ir cilvēki, kas ir daudz dziļāk altenatīvajā kultūrā, un ir, kas mazāk un atkarībā no tā, kopā būt var būt vieglāk vai grūtāk.

protams, ir vēl arī meitenes un puiši, kuriem piemīt gan alternatīva mūzikas gaume, gan uzskati, vuienkārši viņi ir izvēlējušies to neuzsvērt ar savu izskatu, ģērbšanās stilu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Trešdiena Augusts 13, 2008 3:16 pm

Well, pirmkārt jau, man nešķiet, ka ārējais izskats kaut kā īpaši atdalītos no tā, kas ir iekšā. Tādā ziņā, ka tā pati mūsu pasaules uztvere taču bieži vien atspoguļojas tajā, ko ģērbjam. Protams, ja sekošana kaut kādai subkultūrai ir nevis tādēļ, ka smukiņi, bet arī tādēļ, ka interesē viss pārējais, ko tā sevī ietver, varbūt pat kādu īpašu filosofiju.
Te it kā iet runa par mīļoto cilvēku, bet es vispār esmu pamanījusi, ka mani piesaista tieši tie "alternatīvie" (nu, ļoti man nepatīk tas vārds, uzreiz asociācijas ar emo, vai kaut ko tamlīdzīgu), un pats dīvainākais, ka tas notiek neapzināti. Nav tā, ka dzītos pakaļ tieši šiem te alternatīvajiem, bet tā nu ir sanācis, ka nekad neesmu atradusi kopīgu valodu, piemēram ar cacām. Es gan nevēlos nevienu aizskart, bet neesmu vēl satikusi sakarīgu cacu - man viņas visas šķiet seklas. Un cilvēks, kuram dzīvē galvenais ir tusēties pa klubiem man nekad nešķitīs interesants, sitiet vai nost. Bet es tiešām nešķiroju cilvēkus pēc apģērba, man galvenais, lai ir interesanta personība.
Ar cilvēkiem jau arī mēs visbiežāk iepazīstamies izejot sabiedrībā, un ja pārsvarā dodamies uz vietām, kur ir mums līdzīgie, loģiski, ka iepazīstamies tieši ar tādiem. Protams, ir arī skola, darbs, bet tas nesastāda tik lielu daļu, kā brīvais laiks.
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Ceturtdiena Augusts 14, 2008 8:01 am

Varu piekrit 5FF, ka drēbes tomēr ir tikai drēbes.
Kad pienāk vasara manī atmostās krāsas un es patiešām bez sirdsapziņas pārmetumiem varu uzvilkt rōzā krekliņu(protams nepārspīlējot, galējas preteklības tomēr nē) un +/- izskatīties ja ne pēc cacas, tad pavisam parasta cilvēka, kas klausās kaut ko ne tādu kā es. Laughing
So, bet mans draugs ir garmatains, ar bārdu, parasti ģērbjas tumši. Cilvēki no malas tiešām var padomāt, ka kaut kāds metālists atradis meiteni caciņu, bet...tās tomēr ir tikai drēbes, jo visādi citādi mēs ļoti labi saprotamies.
Ar draugu vienreiz par šo jautājumu spriedām un secinājām, ka tomēr mūzika kuru tu klausies ļoti ietekmē arī domāšanu, kaut kādu uztveri un man patiešām būtu ļoti grūti būt kopā ar cilvēki, kas ir panks, reperis, emo, saldais(kādi ir vēl stili? Laughing )
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Pirmdiena Augusts 18, 2008 12:34 am

Pēdējā rindkopa neiet kopā ar pirmo, jo ja reiz ļoti ietekmē domāšanu, tad drēbes vairs nevar būt tikai drēbes, tās parāda kaut vai to, kura subkultūra tev ir vistuvākā, un no tā savukārt izriet, ka attiecīgi arī intereses, gaume un tā joprojām. Drēbes ir tikai drēbes tad, kad tu vispār nemaz nešķiro, līdzīgi kā ar to pieminēto rozā krekliņu: "gribu, velku un ar manu stilu tam nav nekāda sakara, jo man vienkārši patīk krekls".
Vispār, tajā pašā laikā, nezinu nevienu plus mīnus pieaugušu cilvēku, kurš tiešām nenēsātu kaut ko tādēļ, ka tas redz, neatbilst STILAM. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
5FF
fabric
fabric
5FF


Number of posts : 195
Age : 32
Registration date : 26.12.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Pirmdiena Augusts 18, 2008 6:47 pm

tāpēc, ka pieguši(baigi nepatīk tas vārds) cilvēki, nevelk neko 'stila' pēc, bet tāpēc, ka vnk patīk. tā ir izaugšana to pusaudžu perioda, kad vajag ar savām drēbēm paspīdēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Pirmdiena Augusts 18, 2008 11:11 pm

iespējams atšķirība var nedaudz traucēt, jo, ja stils, gaume atšķiras, tad agri vai vēlu otrs cilvēks sāks izteikt vēlmes par to ko viņš vai viņa grib mainīt otra izskatā, jo cilvēkus mēdz neapmierināt daži sīkumi (vai arī ir vēlme pēc kaut kā) pat ja kopumā ar to otru cilvēku ir interesanti un forši.
reizēm tas var būt ļoti kaitinoši un novest pie bezjēdzīgiem sīkiem konfliktiem.
bet vispār domāju, ka tam nav tik liela nozīme, jo galvenais ir pats cilvēks nevis tas, kas viņam mugurā.
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Otrdiena Augusts 19, 2008 7:34 pm

Paranoid. rakstīja:
Pēdējā rindkopa neiet kopā ar pirmo, jo ja reiz ļoti ietekmē domāšanu, tad drēbes vairs nevar būt tikai drēbes, tās parāda kaut vai to, kura subkultūra tev ir vistuvākā, un no tā savukārt izriet, ka attiecīgi arī intereses, gaume un tā joprojām. Drēbes ir tikai drēbes tad, kad tu vispār nemaz nešķiro, līdzīgi kā ar to pieminēto rozā krekliņu: "gribu, velku un ar manu stilu tam nav nekāda sakara, jo man vienkārši patīk krekls".
Vispār, tajā pašā laikā, nezinu nevienu plus mīnus pieaugušu cilvēku, kurš tiešām nenēsātu kaut ko tādēļ, ka tas redz, neatbilst STILAM. Very Happy

Pirmā rindkopa ir par drēbēm, pēdējā par domāšanu kurus ietekmē mūzika, kas tur neiet kopā?
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Otrdiena Augusts 19, 2008 7:40 pm

Tāda, ka tā domāšana attiecīgi parādās arī apģērbā, ja runa iet par kaut kādām subkultūrām. Nu, apmēram tā, ka mūzika ietekmē domāšanu, tātad, ja tu klausies, piemēram, gotisko mūziku, tad attiecīgi arī ģērbies. Vismaz 70% gadījumu to cilvēku, kuriem tas ir tiešām svarīgi. Var jau ģērbties neitrāli, bet saldo, kurš velk kerzas vēl nav gadījies redzēt. Jācer, ka arī neredzēšu. Very Happy
Principā, es to visu jau minēju iepriekšējā postā. Tagad vienkārši atkārtojos. Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
5FF
fabric
fabric
5FF


Number of posts : 195
Age : 32
Registration date : 26.12.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Trešdiena Augusts 20, 2008 9:06 pm

kopš kuriem laikiem neitrālam nozīmē būt saldajam? starpcitu, arī saldie IR subkultūra, jo visi tā tomēr neģērbjas. man šķiet, ka neitrālam būt ir pārāk neizlēkt no vispārējās masas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13Trešdiena Augusts 20, 2008 9:17 pm

Es laikam, hm...nepareizi sastādīju teikumu. Nebija domāts kopā, bet gan tā, ka neitrāli ģērbjoties, visdrīzāk nekādas īpašas likumsakarības ar domāšanu nav meklējamas, taču ja piederi pie kaut kādas subkultūras, tad tas bieži vien tiek ļoti izteikts apģērbā. Kā par piemēru tika ņemts saldais, kurš visdrīzāk nevilktu kerzas, jo tas viņa stilam neatbilst.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Empty
PostTēma: Re: Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]   Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?] Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Alternatīvs + Ne-alternatīvs... [?]
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: