AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 ...anime...

Go down 
+7
Black Angel
Youko
HarlequinDoll
Selene
zeloco
platformene
vellata666
11 posters
AutorsZiņojums
vellata666
thread
thread
vellata666


Number of posts : 93
Age : 32
Registration date : 06.08.08

...anime... Empty
PostTēma: ...anime...   ...anime... Petite13Sestdiena Augusts 16, 2008 6:06 am

...khmm... jautajums tads.. Vai kads/kada skatas vsp anime filmas? ja jaa tad kadas? un ko vareetu ieteikt nostiities... angel

man personiigi vislabaak patiik...


Final Fantasy VII giggle
Howl's moving castle Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Sestdiena Augusts 16, 2008 5:29 pm

Man patīk Ergo Proxy
Stāsts ir gan nedaudz juceklīgs (reizēm nevar īsti saprast, kas notiek...) bet vizuāli ir uzveidota ļoti skaista un interesanta, neparasta anime par civilizāciju/cilvēkiem nākotnes pasaulē. Iesaku noskatīties!


...anime... Ergoproxy07...anime... 16m7m2t
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Svētdena Augusts 17, 2008 12:11 am

Ergo ļoti skaisti uzzīmēts... Pamieloju acis kādās pāris sērijās, bet nav tā aizrāvis...

Animes agrāk skatījos.... Tad topā bija X, Angel Sanctuary un Hellsing... Jāsaka, ka "full picture" tā arī nevienai īsti neesmu sapratusi (par spīti, piem, ka esmu redzējusi visas Hellsing sērijas)... Tur tiešām ir jābūt iekšā agn anime, gan manga, jo pieņemu, ka pilno stāstu var dabūt tikai lasot oriģinālās mangas...

No tādām filmu veidu patik tas pats Howl's Moving Castle, tad vēl Spirited Away.

Kādu laiku topā bija Nana.

Šobrīd vienīgais, kā mana dzīve ar to saistās ir online komiksi un varbūt pa retam kāda anime...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
vellata666
thread
thread
vellata666


Number of posts : 93
Age : 32
Registration date : 06.08.08

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Svētdena Augusts 17, 2008 8:56 pm

...paldies;)... Yay!


es nezinu ka tev zeloco bet es piem..visu saprotu no taam filmaam..nezinu kaa lai vinjas nosaucu ...

maby tadel ka pati zimeju gan anime gan manga giggle
Atpakaļ uz augšu Go down
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Pirmdiena Augusts 18, 2008 12:52 am

Citēt :
visu saprotu no taam filmaam..nezinu kaa lai vinjas nosaucu ...
? anime? ;DD

No anime filmām, kuras esmu redzējusi atceros tikai FMA(steampunk anime, vispār xD) mūviķi... Moš arī vienīgā...
Anywayz, esmu redzējusi daudz animes, daudzas no tām pat neatceros. Visspilgtāk atmiņā palicis Gundam Seed/Destiny(kā pirmā anime pirms kļuvu par vienu no otakiešiem) , Anna no Zaļajiem Jumtiem, Hellsing, Fruits Basket, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic : Fomuffu, Naruto pirmās 50 epizodes, uuun vēl kkas ko es vairs neatceros. Very Happy
tagad animes vairs neskatos jo ir zudusi interese un laika ar nav vairs tik daudz lai 18h diennaktī dirnētu pie kādas animes.

ā, un Howl's Moving Castle, protams. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Pirmdiena Augusts 18, 2008 11:22 am

no filmām es visu saprotu, no serijāliem gan ne...

Kaut vai tas pats Hellsing. It kā noskatīts un viss skaidrs, bet tad fanārtos parādās k-kādi čari, kuru animē nemaz nav un viņi ir būtiski kādam stāstam... Tad izrādās, ka mangā tas ir, bet animē nē... u tml...

Tagad tev OBLIGĀTI būs jāuztaisa galerija, ja reiz atklājas, ka tu zīmē mangu!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Pirmdiena Augusts 18, 2008 11:47 am

Z, animēs mēdz neiekļaut tos notikumus, kas ir mangā.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Pirmdiena Augusts 18, 2008 8:02 pm

Jā, man tas nepatīk D: tāpat kā ekranizācijās.... (izņemot atsevišķas filmas, protams)

Bet kā jau minēju, ja ļoti tam neseko līdz, tad neko vairs pēc pāris sērijām nesaproti.. :/

Man patīk Pantsu Pankuro Very Happy Very Happy zviedzīgs
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
HarlequinDoll
sketch
sketch
HarlequinDoll


Number of posts : 10
Age : 31
Location : Sweden
Registration date : 18.10.08

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Pirmdiena Oktobris 20, 2008 6:51 am

Visiem kuriem patīk Ergo Proxy pienākās liels cepums. Tā sēriija netiek pietiekami novērtēta...

Hellsing Ultimate OVA arī esi redzējusi? Tās jau tās labākās...

Vispār varu ieteikt Jyu-Oh-Sei un pār visam Ouran High School Host Club. Vismīļākā un smieklīgāka animesērija kas līdz šim redzēta. ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Sestdiena Februāris 12, 2011 2:08 pm

Starp citu nesen noskatījos Kuroshitsuji un Xxxholic, jāsaka, ka iesakāmi. Kuro vnk fantastisks, pirmās sērijas vnk biju stāvā sajūsmā. Xxxholic ņirdzīgs, bez tāda īsta satura, imo, bet ir vērts noskatītites tāds generally pozitīvs seriāls. Tagad mēģinu dabūt Alichino un Jellyfish princess, bet no luck so far...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Svētdena Februāris 13, 2011 5:08 am

Heh, šie laiki ir garām, un jāsaka, ka paldiesdievam, ka garām, jo tajos anime laikos šķita, ka es laižu garām visu pārējo, kas dzīvē ir foršs. Noskatījos baigi daudzas animes, daudzas patika. Vispār lielākā daļa laikam patika, jo centos vairāk vai mazāk tā pēc interesēm skatīties. Stils, kas ir dikti smuks, apģērbiņi un, protams, temats.
Kas vislabāk patika? Nu, laikam jau Jigoku Shoujo, Ghost Hound (tā arī nepabeidzu, bet noteikti kaut kad noskatīšos, jo ļoti interesanta), Welcome to the NHK, Hakushaku to Yousei un tā nobeigumam, protams, Chobits, jo tā bija pirmā.
Tagad, tā atcerējos, ka vēl man patika Saint October, Doujin Work, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, Kimikiss un gan jau vēl šis tas. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 37
Registration date : 07.04.08

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Ceturtdiena Aprīlis 14, 2011 11:41 am

Man laikam vislabāk patika Death Note.. Vēl arī Naruto, Fairy Tail, Wolf's Rain patīk. Un jā - arī Howl's Moving Castle Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
vilhelms.otrais
thread
thread
vilhelms.otrais


Number of posts : 76
Age : 31
Location : Under sea
Registration date : 26.01.10

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Piektdiena Aprīlis 15, 2011 10:20 am

zeloco rakstīja:
Starp citu nesen noskatījos Kuroshitsuji un Xxxholic, jāsaka, ka iesakāmi. Kuro vnk fantastisks, pirmās sērijas vnk biju stāvā sajūsmā. Xxxholic ņirdzīgs, bez tāda īsta satura, imo, bet ir vērts noskatītites tāds generally pozitīvs seriāls. Tagad mēģinu dabūt Alichino un Jellyfish princess, bet no luck so far...

Jellyfish princess- var meklēt zem vārda kuragehime. Bet man viņa apnika ,kaut kur ap 8 sēriju, jo kļuva kaut kā paredzami.

Tagad ik pa brīdim skatos gintamu - pilnībā nav sižeta, sērijas nav īpaši saistītas savā starpā, tāpēc, ja grib var skatīties, kaut vai no 100 sērijas. Bet to visu kompensē humors un stāsta varoņi, diemžēl daļa no humora ir baltīta uz citu seriālu etc. parodēšanu tāpēc daudziem var likties ne pārāk saistošs.
Iepaticies ir tik ļoti, ka taisu galvenā varoņa- gintoki cospleja tērpu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Trešdiena Augusts 07, 2013 8:30 am

Anime skatos ik pa laikam, katrā gadījumā lielākā problēma laikam ir atrast kaut ko tādu, kur būtu pēc iespējas mazāk moe varoņu, jo man tādi izteikti nepatīk.

No mīļākajām vajadzētu noteikti pieminēt Death Note - šo ik pa laikam skatos pa jaunam (vienīgais vienmēr skatos tikai līdz 25. episodei, manuprāt, ja tur arī viss stāsts būtu beidzies, šis darbs būtu tīrs 10+ manā vērtējumā Very Happy). Šī anime man (kā noteikti daudziem) bija arī tāds pirmais ievads animē kā tādā, jo pirms tam speciāli nekad šo žanru nebiju skatījusies (Pokemoni, Digimoni, Yugioh utt. bērnībā neskaitās, tad jau galvenais bija, lai vispār no rīta kaut ko varētu paskatīties).
...anime... Images?q=tbn:ANd9GcQ6-EzMYNeA4hoJ9LptS2ESaNXImEa-QF8LnN2fDq-BP52075Pd-g
Yagami Light arī noteikti ir viens no maniem mīļākajiem anime varoņiem.

...anime... Full-metal-alchemist-red

Full Metal Alchemist: Brotherhood. Pirmā salīdzinoši garā anime, ko noskatījos. Manuprāt, šī ir the best no the best bez pārspīlējumiem.

...anime... 10330
Natsume Yuujinchou visas sezonas. Šo darbu, manuprāt, vislabāk apraksta vārds "heartwarming", viens no darbiem, kuru skatoties šķiet, ka ar katru epizodi kļūsti par mazliet labāku cilvēku. Lai nu ko, bet šo animi es pavisam noteikti iesaku noskatīties.

...anime... Images?q=tbn:ANd9GcSOWIiiqBGNEBknPeK6CmW4ssBMFNTHyJxmXa5D2YTPTiUG4DyW5g
Hetalia Axis Powers (kā arī pārējās sezonas. Es esmu diezgan liela šīs animes fane + man vispār patīk ideja par valstu personificēšanu kā tāda. Kā arī saistībā ar šo animi man ir gadījies lasīt vienu no labākajiem fanfiction ever - Auf Wiedersehen, Sweetheart by George deValier.

...anime... Tumblr_lwo5tdDVZx1r7jth0o1_500
Neon Genesis Evangelion - ieskaitot gan klasiskās sērijas, gan filmas, kā arī jauno Rebuild of Evangelion daļu. Šajā gadījumā laikam jāsaka, ka šī anime apvienoja gan manus mīļākos žanrus, gan arī radīja lieliskus personāžus. Piemēram, Shinji Ikari - viens no iemesliem, kāpēc viņš ir tik labs varonis, ir tas, ka Shinji tomēr ir nobijies, sevi nesaprotošs un depresīvs zēns. Kā arī NGE radīja Kaworu Nagisa - ja es kādreiz izlemtu cospleyot, es noteikti cospleyotu viņu. + es shippoju ShinjixKaworu (es varbūt vienīgā ik pa laikam lasu slash fanfiction? Very Happy)

...anime... Fate_zero___7_servant_by_rydic-d5bk6oh
Fate/zero - manuprāt, viens no pēdējā laika labākajiem darbiem tieši tā iemesla dēļ, ka šī anime ir vairāk..hmm.. nobriedusi? nekā citas. Nekādu vidusskolas vai pamatskolas skolēnu, visi galvenie varoņi ir pieaugušie, kas vērpj intrigas un dara visu, lai iegūtu Svēto Grālu. Es laikam būtu laimīga, ja šīs animes veidotāji pilnībā pārtaisītu iepriekšējos darbus, vislabāk, ja pilnībā izņemtu ārā tādu varoni kā Emiya Shirou
...anime... Peopledie

...anime... Swimmingtumblranime-640x350
No jaunajām nevaru nepieminēt Free! - parasti jaunāko sezonu animes neskatos, jo mani kaitina gaidīšanas process, tomēr šī ir viena no smieklīgākajām, kādu ir gadījies redzēt. Un man patīk viss fanservice, hell yeah!

Protams, nevaru nepieminēt arī to, ka man ļoti patīk Miyazaki un Satoshi Kon filmas.

Tāpat arī man diezgan svarīga daļa no animes ir arī tās mūzika, es vispār pamatīgi iefanoju par soundtrackiem kā tādiem un bieži klausos skaņu celiņus arī tādām animēm, kuras pat neesmu vēl redzējusi (kā Visions of Escaflowne) + labs soundtracks manās acīs diezgan pamatīgi var pacelt arī salīdzinoši viduvēju darbu, kā Evangelion 3.0 You can (not) redo gadījumā - pati filma bija, manuprāt, viens no sliktākajiem darbiem visā NGE franšīzē, bet OST bija vairāk nekā lielisks. Eh, ja vien filma būtu spējusi tam turēt līdzi.... Very Happy


Pēdējo reizi labojis Nemesis Otrdiena Augusts 20, 2013 6:48 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 25
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Otrdiena Augusts 20, 2013 4:56 pm

Hey,runājot par anime - var ieteikt kādu gotisku animi?
+ kādā valodā jūs skataties anime?
+ kur jūs viņu skataties? /internetā,kačājat utt../
Atpakaļ uz augšu Go down
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Otrdiena Augusts 20, 2013 6:42 pm

nightmarrre rakstīja:
Hey,runājot par anime - var ieteikt kādu gotisku animi?
+ kādā valodā jūs skataties anime?
+ kur jūs viņu skataties? /internetā,kačājat utt../
Nez, es pirmoreiz dzirdu par kaut ko tādu kā "gotiska anime", imho tāda vispār neeksistē Very Happy. Varbūt visā animē ir kāds 1 varonis, kas tā ģērbtos, bet gotiska anime...? Man laikam nekas nenāk prātā Very Happy. Es labāk ieteiktu neieciklēties uz gotisku lietu atrašanu, bet gan vienkārši skatīties jebko, kas, tavuprāt, ir skatīšanās vērts.

Es animes visbiežāk mēģinu atrast ar dubiem angļu val., jo man tā ir vieglāk skatīties (izņēmums ir jaunāko sezonu darbi, kuriem angļu val. dubu versijas nav vēl vispār + japāņu valodā daudzām sieviešu kārtas varonēm ir kaitinoši pīkstulīgas balsis, angļu val. versijā tomēr nav tik traki), nekā visu laiku lasīt ( dažreiz subi arī ir vienkārši... dīvaini).

Un skatīšanās ziņā visu ir viegli atrast internetā, es parasti izmantoju animefreak.tv, bet visu var diezgan viegli atrast, ierakstot meklētājā x animes nosaukumu + online.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Trešdiena Augusts 21, 2013 3:33 pm

Es zinu, ka ir manga Goth (http://en.wikipedia.org/wiki/Goth_%28novel%29) un tur rakstīts, ka ir arī filma uzņemta, par animi gan neko nezinu. Neesmu lasījusi, bet cik zinu/esmu redzējusi izņēmumus no tās, tad tā ir bišķi tāds guro-inclined.

Ka jau Nemesis minēja nav tādas "gotu animes" per se, bet ir salīdzinoši daudz gothic-inclined animes vai drīzāk tādas, ka varētu patikt tumšļautiņiem, piemēram, Hellsing, Kuroshitsuji, X (var atrast pēc Kamui x), Little shop of horrors, Elfen Lied, Esclafone (spelling?).. Principā jebkuras ar "angels and demons" tēmām vai jebkādu "šausmu" vai vampīru devu, imo.
(arī ierakstot Googles tantē "dark anime" var atrast kaudzi ar nosaukumiem)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Otrdiena Jūnijs 03, 2014 9:15 am

Kāds/a pēdējā laikā ir redzējis kaut ko interesantu un pieminēšanas vērtu?

Es beidzot noskatījos Rurouni Kenshin: Trust and Betrayal.


Pamatā uzskatu, ka šī OVA ir viens no labākajiem darbiem, ko es vispār anime esmu redzējusi. Pēc šīs mēģināju skatīties arī Rurouni Kenshin anime, bet nu man Kenshin kā pacifists galīgi nepatīk Very Happy. Nespēju pieņemt, ka no Batousai The Man-Slayer kāds tik viegli var kļūt par ar dzīvi apmierinātu un laimīgu miera sludinātāju.
Kāda varbūt ir redzējusi Rurouni Kenshin live action filmas? It kā atsauksmes ir labas, bet Death Note filmām arī ir diezgan labas atsauksmes, kuras es Shinigami izskata dēļ vien nespēju skatīties Very Happy.

Ā un šis man radīja kārtējo iemeslu atkārtoti noskatīties Akiru. Tā vispār gribētos redzēt tik awesome filmu, žēl, ka tas ir tikai fanu treileris.
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13Trešdiena Februāris 18, 2015 12:29 am

Oh.. anime... [es jau nodomāju, ka šeit runa ir tieši par filmām, bet ja jau par anime seriāliem arī runā, tad man ir ko teikt Very Happy]
Man puisis brīvajā laikā skatās anime tā ka pieradināja mani arī.
Lasot, ka reiz šeit interesējās par gotiskām, tad man šķiet, ka tam apmēram - bet tomer Viktorijas stils attaisnots ttd lolita tendences ir Black Butler, nezinu, cik vecs, bet damn, tā vizualizācijas dēļ es biju gatava sekot līdz pat tai trešajai sezonai, kas pagājušajā gadā iznāca, kas jau saturā man šķita, diezgan tukša, bet interesanti tāpat man bija. Kā nekā, mana frizūra ir iedvesmota no paša virssulaiņa uzzīmētās frizūras Very Happy:D

Bet lai sev varētu palielīties, ko esmu redzējusi, es tās sev facebook pielieku pie TV pārraidēm [nezinu kā tā sadaļā angliski saucas, bet tas noteikt ikārtojas zem sadaļas intereses, ja skatās no cita profila - laikam?] https://www.facebook.com/zanmon/tv , nezinu vai links strādā? ja interese redzēt, ko es vispār esmu redzējusi, tad var - nav daudz tik ap 20/30 laikam ,bet tomēr, man šķiet, ka lielākā daļā no tam ir interesantas, man šķita, bet aizgrābjošas...
noteikti, man lielu iespaidu atstāja Killa la Kill, ak vai... Very Happy tāds šizo un mācoties apģērbu tehnoloģiju un dizainu, tās drēbes ar dzīvajiem pavedieniem nespēja mani neuzrunāt XDD
Ā, otra anime, ko skatījos apģērbu dēļ [līdzības ar Black Butler apģērbiem] bija Umineko Ni Naku Koro ni
Ergo Proxy tiešām bija pārsteidzoša, kaut gan bija nedaudz garlaicīgi sekot dažbrī, zīmēšanas stils arī nešķita tik pievilcīgs, kā domājot par to, bet atmosfēra apbūra - nerunājot par intro, priekš manis ^^ Very Happy
Monster detektvī-mistērijai skaists intro, kas nenormāli labi peistāvēja animei, ļoti skaisti izplānos, bet man pusceļā apnika, beigas animei nešķita tik piesātinātas, cik vēlējos, bet kopiespiads tāpat ir labs, sākums aizgrāba.
Es nezinu vai man nebija garastāvokļa vai skatījos to slikto versiju no Fate Stay Night [?] bet man nepatika, no, no, no - muļķīga šķita. Vēl vīlos Another - gaidīju racionālu atrisinājumu, nevis mistisku Sad
Toties Shiki patika ar to emocionālo sāpi, ko radīja domājot, ja es tas būtu Very Happy
Viena no vizuāli interesantajām animēm, noteikti ir Bakemonogatari - esat redzējuši?
Vēl viena pagājušā gada anime ir No Game No Life - man tā patika, žēl, ka tik īsa, bet laikam sīvi jādomā pie sižeta, lai tas apmierinatu auditoriju, ne? Happy

Hm, man šķiet, šim brīdim, ka šīs bija piemiņas vērtas Very Happy [P.S. Fruit Basket tiešam bija tik piemīlīga, ka man iekusa sirdī ar savu jaukumu, ko izstaroja ^^]
Protams, es aniems uztveru kā eiropiete, tā ka ticu, ka daudz ko nesaprotu no satura, bet tas neliedz man radīt manas interpretācijas par stāsta uztveramību Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





...anime... Empty
PostTēma: Re: ...anime...   ...anime... Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
...anime...
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Anime fest 7

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Media-
Pāriet uz: