AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Comme des Garçons

Go down 
+5
romance
Kawaii_nora
platformene
Paranoid.
zeloco
9 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Comme des Garçons Empty
PostTēma: Comme des Garçons   Comme des Garçons Petite13Pirmdiena Decembris 01, 2008 9:31 pm

Šodien atcerējos par Comme des Garçons un man radās stulbs jautājums - vai Ljā ir H&M veikals un kur tas ir, ja ir Very Happy

Starp citu, vai vēl kāds ir dzirdējis par "Comme des Garçons"? Viņiem ir diezgan jaukas pseido-loli drēbes. cik zinu no vienas Austrijas lolitas - tas ir diezgan populārs starp eiropas lolitām ^^


Comme des Garçons Hm
Comme des Garçons 12_comme_lgl
Comme des Garçons Tao_comme_des_garcons
Comme des Garçons Commes_des_garcons
Comme des Garçons Comme%20des%20garcons%20for%20hm%201
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Comme des Garçons Empty
PostTēma: Re: Comme des Garçons   Comme des Garçons Petite13Pirmdiena Decembris 01, 2008 9:38 pm

Nav. Un H&M ir kas tāds, ko es ļoti vēlētos redzēt Latvijā, bet tā kā jau, šķiet, 2006. gadā lasīju, ka drīz būšot, tad tā ir kļuvusi par sāpīgo tēmu. Kaitina, ka tik izslavēts pasaulē, bet pie mums, kaut kādu mistisku iemeslu dēļ nav un neizskatās, ka tuvākajā simtgadē būs. Neutral
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Comme des Garçons Empty
PostTēma: Re: Comme des Garçons   Comme des Garçons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 12:17 am

k-kāds sviests :/ briinums, ka mums visp k-kaadi cubus un reserved ir Very Happy citaadi vajadzees ogres trikotazhaa iepirkties Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Comme des Garçons Empty
PostTēma: Re: Comme des Garçons   Comme des Garçons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 9:13 am

jā.. es vienmēr ieskrienu H&M, kad gadās Skandināvijas valstīs būt. pat igauņiem ir! :/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Kawaii_nora
thread
thread
Kawaii_nora


Number of posts : 92
Age : 28
Registration date : 23.06.08

Comme des Garçons Empty
PostTēma: Re: Comme des Garçons   Comme des Garçons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 1:51 pm

Varu tikai piekrist, vairākas Decora's arī ir teikušas, ka tur ir Daudz Kawaii lietiņu, Mangu krekliņu un Sanrio [[ ne tikai Hello Kitty džemperu ]], arī Svārku... Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://melodyfairitale.wordpress.com/
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Comme des Garçons Empty
PostTēma: Re: Comme des Garçons   Comme des Garçons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 5:11 pm

O, nezināju, ka Igaunijā ir. Būs jābrauc iepirkties. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Comme des Garçons Empty
PostTēma: Re: Comme des Garçons   Comme des Garçons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 5:47 pm

Nu H&M vispār neko daudz neatšķiras no Cubusa un citiem tāda tipa veikaliem.
Ļoti reti, kad viņi noslēdz kādu līgumu ar kādu konkrētu dizaineri vai kā savādāk, izlaiž vienu apģērbu līniju, kuru ātri izpērk.
Bet visā visumā nekā īpaša tajā bodē nav!
Atpakaļ uz augšu Go down
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Comme des Garçons Empty
PostTēma: Re: Comme des Garçons   Comme des Garçons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 5:57 pm

Ja ir tā, kā romance saka, domāju ka tās kolekcijas līdz Latvijai tā arī īsti nenonāktu, jeb arī pazustu kosmiskos ātrumos.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Dead Art
thread
thread
Dead Art


Number of posts : 98
Age : 32
Registration date : 06.10.08

Comme des Garçons Empty
PostTēma: Re: Comme des Garçons   Comme des Garçons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 6:28 pm

Esmu dzirdējusi, visp jau lasījusi - man ir grāmata un par šito tur laikam vesela nodaļa. *o* [grāmata ir angliski, pirku JR grāmatnīcā. ja interesē, tad nosaukums ir Tokyo Street Style Fashion In Harajuku. tur ir par ļoti daudzām lietām & vēl par Mana-sama & visādiem veikaliem utt. dievinu to greāmatu. 8D] <-- tas par Comme des garcons.xD
Un H&M`ā šķiet neko šādu neesmu redzējusi.. Varbūt vienkāŗsi neko tādu neredzēju, jo nezināju, ka tur ir Comme des garcons apģērbi. -.- Drēbes jau tur visp diezgan foršas un visu, kas paņemās, nolikt maliņā vairs nav iespējams. xD Pirkos Vācijā, tur H&M veikali ir samērā daudz un cenas ir visai sakarīgas. ^^ Visnotaļ iesaku & gribu, lai arī pie mums ir H&M. ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.thearta.blogspot.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Comme des Gar&#231;ons Empty
PostTēma: Re: Comme des Gar&#231;ons   Comme des Gar&#231;ons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 6:31 pm

nu man h&m labaak par cubusu patiik... it sevishkji h&m beernu nodalja Very Happy es sev tur komiksu legingus nopirku un gribeeju veel daudz ko, bet toreiz pikja nebija...

Jaa, tur bija praktiski viss no hello kitty.... svaarki, krekli, zekjes, litusmeetelji (tie gan bija tikai ubersiikajiem, bet buutu bijis man izmeers Very Happy:D), tad visaasa gumijas, spraades un citi shiti...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dead Art
thread
thread
Dead Art


Number of posts : 98
Age : 32
Registration date : 06.10.08

Comme des Gar&#231;ons Empty
PostTēma: Re: Comme des Gar&#231;ons   Comme des Gar&#231;ons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 6:38 pm

Ak jā, es ta4 nopirku veselu VIENU krekliņu ar Hello Kitty. xD

Visp ļoti ceru nākamgad aizbraukt. ^^ Bijām es un mana labākā draudzene un mani vecāki [tētis gandrīz katru mēnesi brauc, tāpēc aizbraucām līdzi ;D] un tad mūs no rīta puses izmet kkur kkādā pilsētas centrā un līdz vakaram var šoppingot. xD Tas ir vnk dievīgi tikai ātri vien maks paliek tukšs, bet vienu nenormālu šoppinga nedēļu jau var. Nū es to domāju kādā noteiktā ilgā laika posmā. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.thearta.blogspot.com
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Comme des Gar&#231;ons Empty
PostTēma: Re: Comme des Gar&#231;ons   Comme des Gar&#231;ons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 6:48 pm

zeloco rakstīja:
nu man h&m labaak par cubusu patiik... it sevishkji h&m beernu nodalja Very Happy es sev tur komiksu legingus nopirku un gribeeju veel daudz ko, bet toreiz pikja nebija...

Jaa, tur bija praktiski viss no hello kitty.... svaarki, krekli, zekjes, litusmeetelji (tie gan bija tikai ubersiikajiem, bet buutu bijis man izmeers Very Happy:D), tad visaasa gumijas, spraades un citi shiti...

Es uz sīču nodaļu parasti neeju, jo man tur vienkārši nekas neder. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Comme des Gar&#231;ons Empty
PostTēma: Re: Comme des Gar&#231;ons   Comme des Gar&#231;ons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 7:18 pm

Man šķiet, ka veikali, kuri ir Rīgā nemaz īpaši viens otram nelīdzinās. Pamatā protams visur mūsdienās ir viens un tas pats, BET tā kā katram vismaz kaut kas individuāls ir (nu, vismaz daļai) man nebūtu nekas pret vēl arī H&M. Tādēļ vien, ka periodiski tur kaut kas interesants parādās - ar to pietiek. Es nemaz nemeklēju kaut kādu ūber alternatīvo veikalu, man nevajag, un ja tomēr - ir internets.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Comme des Gar&#231;ons Empty
PostTēma: Re: Comme des Gar&#231;ons   Comme des Gar&#231;ons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 8:36 pm

protams, tas nav nekas īpašs, bet reizēm tur uzpeld kas interesants. un nav dārgi, ir kvalitatīvi, un es tāpat iepērkos visādās seppalās un cubusos.. tā kā der!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Comme des Gar&#231;ons Empty
PostTēma: Re: Comme des Gar&#231;ons   Comme des Gar&#231;ons Petite13Otrdiena Decembris 02, 2008 9:17 pm

Humpalās, ja kas, man baigi bieži sanāk uzskriet virsū kādai vešiņai no H&M. Un jāsaka, ka parasti tas ir kaut kas tīri glīts. ;D
Bet agrāk man tika vestas dažas drēbītes no Vācijas H&M.. jā.. Latvē vajadzētu kādu tādu veikaliņu.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Comme des Gar&#231;ons Empty
PostTēma: Re: Comme des Gar&#231;ons   Comme des Gar&#231;ons Petite13Trešdiena Decembris 03, 2008 4:42 pm

romance rakstīja:

Es uz sīču nodaļu parasti neeju, jo man tur vienkārši nekas neder. Very Happy

Very Happy:D man ir maģiskas spējas atrast lietas pat tur, kur tām nav jābūt Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Mazais
fabric
fabric
Mazais


Number of posts : 252
Age : 32
Location : supernova
Registration date : 22.09.07

Comme des Gar&#231;ons Empty
PostTēma: Re: Comme des Gar&#231;ons   Comme des Gar&#231;ons Petite13Piektdiena Decembris 12, 2008 11:45 pm

Paranoid. rakstīja:
O, nezināju, ka Igaunijā ir. Būs jābrauc iepirkties. Very Happy
un vispār Igaunijā, tieši Talinnā ir ļooti plaša gothic loli garederobes izvēle. Mans favrītākais bija neliels veikaliņš vecpilsētā netālu no Jazz Club'a.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Comme des Gar&#231;ons Empty
PostTēma: Re: Comme des Gar&#231;ons   Comme des Gar&#231;ons Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Comme des Gar&#231;ons
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Subkultūras-
Pāriet uz: