AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Etsy...

Go down 
+2
masq
Black Angel
6 posters
AutorsZiņojums
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 37
Registration date : 07.04.08

Etsy... Empty
PostTēma: Etsy...   Etsy... Petite13Otrdiena Jūnijs 02, 2009 10:36 am

Cik saprotu, daži (dažas) no jums jau aktīvi darbojas šajā vai līdzīgās tirdzniecības lapās.. Padalieties, lūdzu, pieredzē! Question
Piemēram, ja es vēlos kaut ko pārdot - vai man obligāti jābūt PayPal kontam vai varu vnk izmantot parastu bankas kontu, kur pircēji pārskaita maksājumus..? Tās norēķinu iespējas man nav īsti skaidras Sad Lasīju, protams, tos noteikumus, bet līdz galam neiebraucu..

Un, teiksim, kāds kaut ko sadomā no manis nopirkt - vai vispirms viņš samaksā un tad es sūtu preci vai otrādi? Vai arī to var uzstādījumos izvelēties?

I know, I know - I'm such a noob Very Happy

Vnk gribas zināt par citu pozitīvo pieredzi pirms pati saņemos ko līdzīgu pasākt Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Trešdiena Jūnijs 03, 2009 10:04 pm

-Obligāti jābūt Paypal kontam - citi norēķinu veidi ir liels čakars, bez tam lielākoties cilvēki tomēr izmanto Paypal, ja tas ir iespējams.
-Vispirms citiem jāsamaksā Tev, pirms sūti. Arī, ja pienāk tāda lieta kā e-check, noteikti jāgaida, kad tas uzrādās kā ieskaitījies Paypal kontā, citādi var notikt arī tā, ka e-check tiek atcelts (sakars ar banku, nevis Paypal).
un arī atceries, ka ja vēlies kaut ko pārdot, pēc tam, kad nauda ieskaitīta paypal, lai izņemtu naudu no Paypal konta, ir jāmaksā 1.5 LVL (var jau neņemt naudu ārā pēc katra pirkuma, bet tad sūtīšanas maksa pašam jāsedz, un to pēc tam tikai izņemt, piemēram, reizi mēnesī vai kā citādi..vai neizņemt nekad un iepirkties par saņemto naudiņu internetā excited ) + tur ir vēl 4,5% nodoklis par biznesa konta izmantošanu (ja pareizi atceros, izmantojot parasto, nevarēja laikam saņemto naudu Paypal kontā izņemt ārā biežāk kā reizi pusgadā vai kas tml. tur bija)+ pats etsy arī kādus (laikam, precīzi neatceros ciparu) 3,5% uzreiz novelk no darījuma, pirms tas tiek ieskaitīts tavā paypal kontā.. tas viss vienkārši uzreiz jāpierēķina preces cenai..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 37
Registration date : 07.04.08

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Pirmdiena Jūnijs 08, 2009 8:13 am

uhhh... sirsnīgi pateicos! Happy izklausās gan diezgan sarežģīti..
Atpakaļ uz augšu Go down
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Svētdena Novembris 08, 2009 12:49 pm

es tagad uztaisu savu etsy pāredevēja profilu, un kā payment method ieķeksēju tikai PayPal, bet šis neapstiprina, sakot, "edit your payment method".
ko man darīt, lai man var maksāt tikai caur paypal?

ā, un par cik es lietoju mātes karti, viņu uztrauc tas, ka jānorāda kartes numurs, nevis konta numurs. Kā man labāk paskaidrot kapēc vajadzīgs kartes nevis konta numurs, ja jau nauda ir jāsaņem, nevis jāsūta.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Svētdena Novembris 08, 2009 2:51 pm

Etsijs norij arī 20 centus par katru lietu, ko tu ievieto.

Harajuku - tev ir esty apstiprinaata karte? es atceros, ka man bija iists chakars dabuut, lai taa straadaa.. ja ir, tad nezinu..


UN veel ir arii latviskaa versija online veikalam, tur gan viss darbojas savaadaak - meistardarbs.lv
liidziigs etsijam ir shophandmade.com, kur par ievitoshanu nekas it kaa nav jaamaksaa
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 37
Registration date : 07.04.08

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Svētdena Novembris 08, 2009 4:04 pm

Jā, meistardarbs. lv ir laba lieta, BET - klientu ļooooti maz.. Godīgi sakot - es caur draugiem.lv daudz vairāk ko esmu notirgojusi nekā caur meistardarbu Very Happy
Laikam jau reklāmas trūkums...

Bet pluss tāds, ka nekas nev jāmaksā. Lapa darbojas kā sludinājumu serveris. Pircējs pats sazinās ar pārdevēju un vienojas par apmaksas veidu un preces saņemšanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Svētdena Novembris 08, 2009 4:35 pm

Harajuku_girl^^ rakstīja:
es tagad uztaisu savu etsy pāredevēja profilu, un kā payment method ieķeksēju tikai PayPal, bet šis neapstiprina, sakot, "edit your payment method".
ko man darīt, lai man var maksāt tikai caur paypal?

ā, un par cik es lietoju mātes karti, viņu uztrauc tas, ka jānorāda kartes numurs, nevis konta numurs. Kā man labāk paskaidrot kapēc vajadzīgs kartes nevis konta numurs, ja jau nauda ir jāsaņem, nevis jāsūta.

kartes numurs jānorāda tapēc, lai visas nodevas varētu ātri samaksāt vairs nekad neievadot kartes datus xD (tagad gan ir opcija maksāt nodevas arī ar paypal)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Ceturtdiena Novembris 19, 2009 6:56 pm

Paldies par palīdzību!
Drīz mans etsy šops būs uzcepts, bet es gan netirgošu apģērbu/aksesuārus. Tirgošu es paštaisītu kosmētiku un ķermeņa kopšanas līdzekļus. Es šad tad pati savām vajadzībām taisu, un vienreiz iedvesmojoties no idejas par absinta lūpu balzāmu, pagatavoju savējo, sanāca vienkārši burvīgs.
Nesen viņš izbeidzās, devos iegādāties jaunas (100% dabīgas) sastāvdaļas, kad radās iedeja, ka to visu taču varētu pārdot.
Tā nu lūk rīt saņemšu lielo pasūtījumu ar sastāvdaļām, un sākšu vārīt ziepes un balzamus ;D
Vispār mani uztrauc tas, ka ir grūti tā, no sākuma, bez feedback kko pārdot. Vispār cik ātri pēc reģistrēšanās jums bija pirmie pircēji?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Ceturtdiena Novembris 19, 2009 7:33 pm

Man pirmais pirkums bija pēc ~nedēļas, kad ieliku pirmo drēbīti, ja nemaldos. Varbūt ātrāk.. toreiz likās baigi ātri.
Vienīgi - es speciāli biju iepriekš nopirkusi auskarus, lai būtu 1 feedback xD tas nekas ka pirkums, nevis pārdotais.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Piektdiena Novembris 20, 2009 4:15 pm

Harajuku_girl - piesakos uz pirmo pirkumu absinta lūpu balzāmam ^^ Sounds kick ass Cool
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Piektdiena Novembris 20, 2009 5:13 pm

ohō! harajuku_girl mani ieintriģēja Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Sestdiena Decembris 05, 2009 10:23 pm

Pacelšu tēmu - gribēju jautāt, kāda etsy kaut ko ir no ASV sūtījusi? Viss bija ok, un nebija vēlāk nekādu brīnumu muitā?
Varbūt muļķīgs jautājums, bet neesmu īpaši bieži neko pasūtījusi. 3 reizes vien, un 2 bija apģērbs no Vācijas un vienu reizi zibspuldze - no Honkongas. Pēdējā gadījumā tas bija no ebay un bija jāpiemaksā vēlāk, nezinu kādēļ. Tādēļ mani tomēr šis jautājums uztrauc nedaudz, pirms pasūtu. Rolling Eyes


Pēdējo reizi labojis Paranoid. Sestdiena Decembris 05, 2009 10:36 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Sestdiena Decembris 05, 2009 10:27 pm

nav starpības no kurienes pasūta, bet 1)muita ir virs $50, ja ir marķēts kā "gift" un šķiet jau par mazāku summu, ja nav marķēts kā 'gift'. ir pārdevēji ar kuriem var sarunāt lai uzraksta mazāku summu vai raksta deklarācijā kā "gift" (kas, protams, ir pretlikumīgi anyway xD uz pašu atbildību tip, bet ja tā nav mega dārga elektronika, nekādiem jokiem nevajadzētu būt + visbiežāk tieši no etsy vai honkongas viņi paši parūpējas, lai muitas nebūtu)
2) muitas nav vispār ja sūta no EU
p.s. ja nemaldos par muitu kaut kas tajās summās bija pirms pusgada-gada mainījies, tie cipari bija kļuvuši mazāki, tb jau no mazākas summas sākās muitošana, bet nu tur jāmeklē likumi.lv vnk
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Sestdiena Decembris 05, 2009 10:40 pm

Okei, paldies.
Tikko gan uzdūros meklējot informāciju, ka tā summa tieši otrādāk - palikusi lielāka, bet nuuu, tas raksts bija vecs. Un kā jau teicu - ārpus ES esmu sūtījusi vienu vienīgu reizi un tad bija gan jāatmuito (tad tie bija ~30 ls, kas man nu galīgi nešķiet normāla summa. Pazūd viss pasūtīšanas prieks). Nesaprotu vienīgi, kādēļ katrs stāsta kaut ko citu, vienam bija jāmaksā par atmuitošanu, citam nē. Par to gift fīču gan biju dzirdējusi. Nu jā, nāksies vien rakties tālāk.

EDIT:Tātad, palasījos un pārdevējs no kura taisos pasūtīt apgalvo, ka marķēs kā gift jebkurā gadījumā. Kopsavilkumā, priekš manis, cilvēka, kurš tiešām tajā visā neorientējas - galu galā, ja prece skaitīsies gift, man tātad, nekādu darīšanu ar atmuitošanu nebūs, jeb tomēr būs, vienkārši mazāka summa?
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Sestdiena Decembris 05, 2009 11:54 pm

Uzjautā cik rakstīs arī to gift summu. Ja tā pārsniedz noteiktu limitu, arī tad muito.
Man reiz bija jāmuitu zābaki, kuri maksāja $49.99, bet deklarācijā bija uzrādīts $50 What a Face stulbākais bija tas, ka pats pārdevējs būtu rakstījis gift+mazāku summu pēc pieprasījuma xD tāpēc noteikti uzjautā arī par summu, kādu rakstīts deklarācijā, vai nevar mazāku par to noteikto.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Svētdena Decembris 06, 2009 12:05 am

ja kā "gift", tad muitai nevajadzētu būt, bet ar Latvijas pastu ir kā ar bitēm Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Svētdena Decembris 06, 2009 12:17 am

zeloco rakstīja:
ja kā "gift", tad muitai nevajadzētu būt, bet ar Latvijas pastu ir kā ar bitēm Very Happy

man arī ta likās, bet likumos tam arī ir limits Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13Svētdena Decembris 06, 2009 12:37 am

Pff, patiesi murgaini. Man arī šķita, ka ar gift marķējumu maksāt atmuitošanā nevajadzētu (vismaz ko tādu es seeeeen lasīju), bet laikam to es nosapņoju savās utopiskajās fantāzijās par pasauli, kur visam netiek uzlikts nodoklis. Very Happy
Jebkurā gadījumā, liels paldies par atbildēm! Daudz skaidrāks tapa, zināšu tagad, kā rīkoties, ja pasūtīšu kaut ko.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Etsy... Empty
PostTēma: Re: Etsy...   Etsy... Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Etsy...
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» ~ Etsy ~

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Internets-
Pāriet uz: