AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Mainīšanās ar drēbēm

Go down 
+7
5FF
kjeepa.nr88
platformene
ewucew
Paranoid.
CrazyKonata
zeloco
11 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Trešdiena Janvāris 27, 2010 9:07 pm

Šodien ar Raini pārspriedām faktu, ka samērā bieži cilvēki te pārdod savas vecās lietas, tā nu mums radās ideja, ka varētu sarīkot tādu kā kopīgu mainīšanos ar drēbēm un apaviem, ko katrs nevalkā. Varbūt kāds jau ir pazīstams ar līdzīgu projektu Swap-o-rama, kas pirms kāda laika notika Spīķeros (?).

Tā nu vēlējos uzzināt jūsu domas un idejas par šo tēmu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Trešdiena Janvāris 27, 2010 10:07 pm

izklausās interesanti giggle tikai žēl ka man nav ko īsti mainīt Suspect
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Trešdiena Janvāris 27, 2010 10:56 pm

Man arī, diemžēl, nav. Velku pilnīgi un galīgi visu savā skapī. Un ja kaut ko nevelku, tad tas ir patiešām atbaidošs visās nozīmēs. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
ewucew
thread
thread
ewucew


Number of posts : 66
Age : 32
Registration date : 18.02.08

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Ceturtdiena Janvāris 28, 2010 10:47 am

Man jau līdzīgi. ;D
Velku visu pēc kārtas,pēc noskaņas ... Un arī tāpat- tas ko nevelku tam ir kāda problēma-pārāk šausmīgs utt... bet īstenībā vienu dien bija kautkas uznācis un visu ko nevilku ,nenēsāju izsviedu laukā un tagad to nožēloju par dažām lietām . Shocked
Bet vispār,ja es mainītos , tad man gan jau pietrūktu tieši TAS ,ko iedotu,kaut vai ,ja nebūtu to nekad gribējusi vilkt. Es nezinu ,bet man tā bieži vien ir. Very Happy Nē,nē, tik traki jau nebūtu!
Bet izklausās interesanti! Esmu to mēģinājusi ar savu bērnības labāko draudzeni un mazliet savādākā veidā- ar tām drēbēm ko otra izvēlējās paņemt,to paņēmām...bet īstenībā briesmīgi,jo visu laiku jāuztraucas,ka tik nesabojātu kādu mīļāko lietu! Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Ceturtdiena Janvāris 28, 2010 11:33 am

vienīgā problēma - ja kādai ir kas smuks, ko pati nevalkā/neder, un vairāki cilvēki to iekaro - uzvarēs tikai viens, kamēr daži būs pārāk pieklājīgi, lai izteiktu savu īsto vēlmi

it kā jau var.. bet vērtības, kā lai nosaka vērību skalu? Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Ceturtdiena Janvāris 28, 2010 11:45 am

Hmm... Es tā īsti nesaprotu; Ja Tu Zeloco domā pēc šī pasākuma parauga, tad sanāk, ka mainās ar tām drēbēm, kas mugurā?
Atpakaļ uz augšu Go down
5FF
fabric
fabric
5FF


Number of posts : 195
Age : 32
Registration date : 26.12.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Ceturtdiena Janvāris 28, 2010 3:04 pm

pirmais, koes iedomājoas sakarā ar šo tēmu, bija tas - vai tik nebūs problēmas ar izmēriem?
vnk man šķiet, ka mani pundura izmēri varētu arī lielākajai daļai nederēt Neutral
Atpakaļ uz augšu Go down
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Ceturtdiena Janvāris 28, 2010 5:30 pm

5FF rakstīja:
pirmais, koes iedomājoas sakarā ar šo tēmu, bija tas - vai tik nebūs problēmas ar izmēriem?
vnk man šķiet, ka mani pundura izmēri varētu arī lielākajai daļai nederēt Neutral

Varbūt vienīgi man. XD Bet tad mēs varam mainīties savā starpā. ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Ceturtdiena Janvāris 28, 2010 7:29 pm

+ kjeepai, es arī laikam līdz galam nesapratu
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 4:43 pm

Kjeepa - jā, līdzīgi kā tas, tikai ne mugurā Very Happy domāju drīzāk sakraujot kaudzītēs, teiksim, svārki pie svārkiem, bikses pie biksēm un katrs, kam vajag, teiksim, svārkus, iet pie svārkiem utt.

Tā bija tikai tāda ideja. Biju cerējusi,ka kopīgi izdomāsim kā to atrisināt, ja ir vēlme.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 6:53 pm

Mjā, varētu būt labi, tikai... telpas/vieta?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 9:00 pm

Nu sākumā, domājams jāizdomā kā tas viss notiks. Un, ja izskatīsies, ka piedalās pietiekoši cilvēku, tad jau gan, ka vieta kur atradīsies.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Otrdiena Februāris 09, 2010 7:46 pm

Btw es šito sapratu.. redzēju vienā Tyra Bank's show... sērijā kko šajā sakarā un es uzskatu ka ideja ir laba, bet problēmas sagādā godīga apmaiņa.

Es varu pameklēt to sēriju kur viņa rādīja kā šis notiek.. nu apt. Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Trešdiena Februāris 10, 2010 12:20 pm

that would be great.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Trešdiena Februāris 10, 2010 8:32 pm

aww man pat isti laikam nebutu ko dot :[
Atpakaļ uz augšu Go down
Mada
fabric
fabric
Mada


Number of posts : 129
Age : 33
Location : Rīga
Registration date : 14.10.07

Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13Trešdiena Februāris 10, 2010 10:26 pm

Es labprāt piedalītos šādā pasākumā, noteikti savā skapī atrastu kaut ko tādu ko jau simts gadus nevalkāju. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mainīšanās ar drēbēm Empty
PostTēma: Re: Mainīšanās ar drēbēm   Mainīšanās ar drēbēm Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mainīšanās ar drēbēm
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Dalamies iespaidos-
Pāriet uz: