AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 kā sākāt šūt? :)

Go down 
+4
elemainel
vilhelms.otrais
Suigintou
Veronika
8 posters
AutorsZiņojums
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 1:33 pm

nezināju, kurā sadaļā labāk publicēt šo tēmu, bet skatoties uz smukajām drēbītēm u.c. lietām, ko dažas te forumā šuj, radās jautājums- kkur mācījāties šūt (skolā, kursos) vai vnk sākāt šūt un sanāca? Yay!
kā vsp nonācāt pie tā?
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 9:58 pm

šūt vajadzēja jau man kkur pamatskolā, bet tas man likās tik nenozīmīgi, ka iesāku un pārējo atdevu šuvējai, lai palīdz Very Happy hehe

nu tā es mācos normāli šut tik no pagājuša skolas gada. žēl, ka prakses ir tik īsas, neko daudz nepaspējam uzšūt.
esmu diezgan pacietīga, jo ar manas mājas šujmašīnu var nojūgties ( no really x.x ) un arī tāpēc daudz nešuju, jo man pat overloka nav xD (fail )
bet ceru, ka man sanāks arvien labāk un labāk *.* un ka varēšu šut tik pat labi kā pārējas prasmīgās meitenes no ši foruma ^-^ luv u guys

svārki, kurus šuvu skolas apstākļos
http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=93386832&r

svārki, kurus šuvu mājas apstākļos
http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=95450452&r

neredzu jēgu saviem attēliem, but never mind xD

Atpakaļ uz augšu Go down
vilhelms.otrais
thread
thread
vilhelms.otrais


Number of posts : 76
Age : 31
Location : Under sea
Registration date : 26.01.10

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:03 pm

Nekur neesmu mācijusies un laikam nemācīšos, jo es esmu slinka. Sāku jo man gribējās, kā pajoliņam cosplejot. Bet tērpi ir dārgi, tāpēc neatlika nekas cits , kā pašai sēdēt un šūt. Nākošaja gadā vajadzēja jaunu tērpu un pēc tam vēl vienu un vēl vienu.... Tā tas aizgāja.
Kaut kad tam pa vidu vēl sāku šūt plushijus :3 ar roku . Man tas iepatikās + neilgu laika periodu, bija kā veids kā iegūt naudu.
Nesanāca man kādu laiku (daudz kas aizvien nesanāk), jo nebija pieredzes un pacietības. Pacietība ir palielinājusies, bet aizvien bieži vien pēc kaut kā sūšanas atjēdzos izmisusi sēžot pie galda un domājot, ka šūšana ir stulbākā lieta pasaulē. Bet kad pienāk jauna diena tu atkal šuj, jo gribi dabūt to dumjo tērpu vai ko citu gatavu.
Btw es aizvien šuju ar padomjlaikarokas šujmašīnu, jo elektriskās nevaru ciest (es vislaik, netīšām, tās bendēju nost)
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:07 pm

mjam velviens no iemesliem. man arī daudz kas patīk, kas nav nopērkams Latvijas veikalos, tas ir noderīgi, ja prot kko uzšūt ^-^
Es mēģinu mācīties no kļūdām Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
elemainel
fabric
fabric
elemainel


Number of posts : 174
Registration date : 01.07.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:11 pm

Es tāpat kā vilhelms.otrais iesāku šūt sakarā ar kospleju (kuru galu galā nepabeidzu) taču turpināju šūt, jo bija liela interese par lolita fashion. No sākuma nesanāca galīgi nekas, jo nebija ne pacietības ne zināšanu. No sērijas ''Kam man piegrieztnes!? Paņemšu šito piešūšu šitam un gatavs! Very Happy Tas nekas, ka diegs citā tonī un vīles redzamas!''

Taču tagad prasmes ir krietni vien uzlabojušās. Divus gadus gāju uz šūšanas pulciņu skolēnu pilī, pagājušogad apriebās. Vismaz šūt esmu iemācījusies krietni labāk un tagad mājās minos ar savu veco singer šujmeni. Domāju arī uzņemties tādus apjomīgākus, interesantākus projektus. Bet dienas beigās tik un tā galvā ir doma ''ciest nevaru šūšanu''.

edit: lai ir kādi piemēri arī. Abi apmēram +/- gadu veci darinājumi, taču ar pārējiem bildes vēl nav.

http://lookbook.nu/look/310443-Bonnet-is-a-must-have - melnā kleita

http://lookbook.nu/look/653711-2-1-4-18 - sarkanā kleita/svārki


Pēdējo reizi labojis elemainel Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:15 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
https://instagram.com/01eam/
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:14 pm

nu ok pievienošos. giggle

Šūt. Es nemāku. Gāju uz šūšanas pulciņu, uzšuvu laikam 3 svārkus, iesāku jaku, bet visu pametu jo tās Bi@tches, kas tur gāja mani riktīgi izbesija, tev negribas nekur būt, kur cilvēkiem pret tevi ir tāda normāla attieksme.. ar to skills beidzās.

skolā bija jāšuj bikses, ja man pasaka ko kā darīt es to izdarīšu ļoti labi, bet pati esmu pārāk liels cirvis, lai bez smalkām instrukcijām kko uzmeistarotu.

protams mūža sapnis ir uztaisīt cosplay tērpu, viens tāds fail bija, bet tur nevajag dižu skillu...

nekas dižāks nav bijis, uzšuvu kā dāvanu dažiem cilvēkiem mīkstos lācīšus, kuri bija plakani excited šūt pašai gribas ļoti, bet vēl man trauē tas, ka atņēma manu normālo šujmašīnu un palika tikai 180 gadus vecā..Karoče, dižā šuvēja esmu tikai savā fantāziju pasaulē, bet kopš šī foruma sāku apsvērt varbūt atkal pievienoties kādām šūšanas pulciņam >_>

lol, Elemainel..skolēnu pils, es arī tur gāju Very Happy bet laikam pametu gadu pirms tu sāki excited ejam atkal kopā?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
elemainel
fabric
fabric
elemainel


Number of posts : 174
Registration date : 01.07.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:21 pm

CrazyKonata rakstīja:

lol, Elemainel..skolēnu pils, es arī tur gāju Very Happy bet laikam pametu gadu pirms tu sāki excited ejam atkal kopā?

No way! XD Pārāk daudz cilvēku, lai varētu no skolotājas izdabūt kādu informāciju. Traki skaļš, daudz meitenīšu, kas tur ir papļāpāšanas iespējas dēļ. Man vairāk iemācīja pārējie advancētākie ''skolēni'', kas tur bija nekā pati skolotāja. Un nav ne vainas 180gadīgām šujmenēm ;D manējā vēl turas pēc visiem šiem gadiem, tā tik ir kvalitāte!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://instagram.com/01eam/
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:26 pm

elemainel: pēc tavām bildēm man sagribējās ko uzšūt ;D tu esi vnk mīlīga ^-^
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:28 pm

Sāku šūt skatoties kā mamma (PSRS neko nevarēja nopirkt, pēc profesijas nav nekas tāds, bet tolaik arī veikalos NEKĀ nebija) šuva apm. 5 g.v. (no rly, tas ir TIK sen)
..
es esot pirmo kleitu uzšuvusi bērnudārzā : D ļoti priecīgs notikums tas pašai esot bijis..neko neatceros no tā gan.
Apzināti pati sev sāku šūt apmēram 11 g.v.
Šuvu, šuvu, šuvu..uz čuju un tagad beigšu Burdas konstruēšanas kursus, kas man ir devuši neizmērojami daudz, jo tās visas idejas, kurām kaut kā izbeidzās prasmes tās īstenot, beidzot ir realizējamas! Vispār, ja kāda grib mācīties šūt, iesaku Burdas kursus.. ļoti foršas pasniedzējas, grupas arī, cik nu redzu no tiem, kas mācās tur tieši šūt (negadās gan daudz redzēt, citi laiki, citas telpas) ir visai jauki (:
Citreiz arī puikas iet mācīties šūt vai konstruēt xD (srly)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:32 pm

num mūsu grupā skolā ir 5 puiši, tas ir brīnums ;D bet arī ja būs sekmīgi, tad ar atstasies xD

oii es ļoti gribētos tādus kursus ^-^ es īst nezināju, ka tādi ir.

Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:34 pm

Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:38 pm

zinu, zinu, esmu weard..bet esmu vnk tik garām gājusi redzot ka ir kādas studijas burda vai kas tāds xD

paldies, pastīšos..

**un dīvainā kārtā, kad es parādīju savas bildes mani sāka aplūkot visādi dīvaiņi, un šaubos, ka viņi no foruma O.o Suspect
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 11:54 am

Suigintou rakstīja:
z
**un dīvainā kārtā, kad es parādīju savas bildes mani sāka aplūkot visādi dīvaiņi, un šaubos, ka viņi no foruma O.o Suspect

njā, es vēl nepaspēju paskatīties un man neļāva, jo laikam ir uzlikts- rādīt tikai draugiem.
nu vispār visu šito var izlasīt jebkurš, kas pat nav reģistrējies Very Happy

ja par mani- mēģināju kko šūt (pietam ar roku), bet sapratu, ka pietrūkst zināšanu.. aizgāju uz šūšanas kursiem, nomācījos vairāk kā pusgadu, mani izbesīja.
visu laiku biju jāšuj paraudziņi, viss tika mācīts tik ļoooti uzmanīgi un precīzi, ka galvā vnk nepalika. esmu pietam nepacietīgs cilvēks.. mājās man ir ar roku griežamā šujmašīna, bet tā kā neesmu pārliecināta, ka baigi šūšu negribu tērēties.
vēl jāpiebilst, ka man šausmīgi riebjas piegrieztnes giggle
protams, protams, man jau gribējās uzšūt kko baigi gotisku, bet ņemot vērā manu nepacietību un nekārtīgumu baigi cerīgi neizskatās.. kad man būs brīvs beidzot šūšu kleitu Very Happy tiesa diezgan parastu vasarai, ko varētu diezgan ātri bez piegrieztnēm uzšūt.

tās, kas te publicē savus veikumus varu tikai apbrīnot- ja es mācētu tik superīgi šūt!! Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 4:31 pm

yeah I know, bet man izbrīnīja tas, ka kkadi pavecāki stalkotāji vai arī tādi, kuri pat nespertu kājas šeit, kur nu vēl par šušanu ;D
aww tātad neesi manos draugos.. :[
bet num tie zilie svārki ir kurus skolā šuvu, bet tie rozīgie mājās, turpmāk centīšos labāk..

man tieši ar roku būtu maz pacietības, mums bija maz paraudziņu, tik daži, bet priecē, jo varējām vismaz ātrāk normāli šūt ;D turklāt man ir labs/draudzigs klases kolektīvs ^-^

galvenais, ka tas interese, tad ari sāks padoties ar laiku..
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 5:04 pm

[quote="Veronika"]
Suigintou rakstīja:
z

vēl jāpiebilst, ka man šausmīgi riebjas piegrieztnes giggle

Ja grib nopietni šūt.. bez piegrieztnēm nekā.. pašas konstruētām! (:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
vilhelms.otrais
thread
thread
vilhelms.otrais


Number of posts : 76
Age : 31
Location : Under sea
Registration date : 26.01.10

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 9:35 pm

Man ar pašas konstruētām piegrieznēm šūto nākas vislaik ieņemt Party
Atpakaļ uz augšu Go down
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 9:41 pm

Secināju, ka man patīk Burdas piegrieznes. Šuvu kleitu un man pat derēja Very Happy

Par to kā es sāku šūt... Godīgi sakot, neatceros. Skolā mums bija jāuzšuj priekšautkleita, kuru es tā arī neuzšuvu. Rokdarbu stundās izšūšana un gatavošana bija vienīgais, kas man patika. Bet pēc tam es kaut kā pievērsos tam visam vairāk. Pašas iniciatīva un niknums par to, ka veikalos neko nevar atrast.

Nevar teikt, ka esmu pieredzējusi šuvēja - savu šujmašīnu iegādājos ne pārāk sen un godīgi sakot neesmu īpaši bieži izmantojusi *oh the shame...*

Līdz tam viss tika darināts ar pašas rociņām. Un auduma malu apšūšanas apnicīgums bija pietiekams iemesls, lai tūkstošiem iesākto darbiņu tā arī grimtu aizmirstībā Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 10:01 pm

Man arī vairāk ir tik pašas konstruēšanas piegrieznes..un kāda 1 burda xD man parasti žēl naudu vai arī cik skatos tur nav nekā īpaša, vaidzēs kad skola sāksies kādu skolotājai pameklēt, redzēju viņai daudz burdu xDD
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:48 am

konstruēt jau ir vēl grūtāk nekā šūt.. nu uz papīra uzzīmēt visa tās detaļas pareizos lielumos, formās utt.. tur gan šķiet ir tas jāpamācās. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Sestdiena Jūlijs 10, 2010 11:27 am

mums skolotāja visu pa punktiem mācīja, un tā pēc klades es arī uzkonstruēju..nav tik slikti, lai gan vieglāk no burdas paņemt ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Sestdiena Jūlijs 10, 2010 11:36 am

Suigintou rakstīja:
mums skolotāja visu pa punktiem mācīja, un tā pēc klades es arī uzkonstruēju..nav tik slikti, lai gan vieglāk no burdas paņemt ;D

arodenē mācījies? nez vai kur citur tik daudz ko mācītu..
kur es gāju kursos tur mēs pusgadu ņēmāmies ar paraugiem, slēdzējiem un svārku šūšanu..tad bikses un tad konstruēt bikses.. that's all, man apnika maksāt.
nu bet vismaz ir vairāk zināšanu nekā pirms tam Very Happy
nu bet bikses es točna nešūšu, tās var lēti nopirkt un interesantāk ir tieši svārki, kleitas un kkas augšā, vismaz man Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Sestdiena Jūlijs 10, 2010 11:58 am

uhh but nice, kaut kādas zināsanas vismaz..
es bikses šuvu pēc savas konstrukcijas
yēs, es eju amatu skolā, mums tur ir gan zīmēšanas, gan tērpu modelēšana, konstruēšana, šušana utt ;D nav jāmaksā, vienīgais par izejmateriāliem, bet tas arī mums pašiem vien paliek..
man tas patīk ^-^
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Sestdiena Jūlijs 10, 2010 1:37 pm

Burdas konstruēšanas kursos, kas skaitās šūšanas 3.līmenis, arī visu māca pa punktiem. Pareizi uzkonstruēsi, viss derēs perfekti ar pirmo reizi..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13Pirmdiena Jūlijs 12, 2010 10:27 am

Man nedaudz līdzīgi kā Masq - arī 2-paaudze, arī muterīte padomju laikos šuva. Es gan bērnībā sāku ar tamborēšanu un adīšanu. Man tā likās baigā manta. Tamborēju visu iespējamo, bet pati nelietoju Very Happy vnk patika to darīt (ik pa laikam tagad arī uznāk k-kāds marazms un sāku k-ko ķibināties ar dziju).. Gāju tamborēšanas/adīšanas pulciņā (bet tas bija sen un tā vairs nav taisnība Very Happy). Tad tas viss kaut kā dabīgi pārgāja šūšanā... Bet es biju spītīgs bērns (un vēl tagad esmu) un nereti piegrieznes vai nu visp neizmantoju, vai veidoju pati (vnk slinkums rakties burdās. Mums to ir ļoti daudz, jo muterīte "back in the day" strādāja Burdā un tās savācās Very Happy Bet num.. visas circa 80's un early 90's un tur kaut ko uz augumu atrast ir praktiski neiespējami... Var, bet jāiziet caur neskaitāmiem žurnāiem D: )
Anywho... jāsaka, kad pārejas periodā (tamborēšana -> šūšana) vēl papildus kādas pāris nedēļas sāku iet šūšanas/konstruēšanas kursos, bet es tur neiemācījos vairāk kā skolā... So praktiski varētu teikt, ka es strādāju un trial and error principa + konsultācijas ar muterīti C:

Masq - you make me wanna go there Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





kā sākāt šūt? :) Empty
PostTēma: Re: kā sākāt šūt? :)   kā sākāt šūt? :) Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
kā sākāt šūt? :)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: