AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Prkatiskā mode

Go down 
+4
vilhelms.otrais
Paranoid.
Belladonna
zeloco
8 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 4:39 pm

Pēdējās nedēļās, kad bija tie lielie mīnusi es biju lielas dilemmas priekšā. Gribēju izskatīties labi un arī nenosalt. Praktiskā daļa tomēr ņēma virsroku un galu galā uz ielas es izskatījos kā padomju laika bērnelis, kuru sapako tik cieši, ka staigāt var tikai gāzelējoties no vienas kājas uz otru.

Prkatiskā mode 75e0f19e0b3b5a681fbb5a0da67ffe94

Bet tajā pašā laikā (-15 grādos) uz ielas redzu meitenes rudenīgās jaciņās un bieži bez cepurēm. Vai tiešām es esmu tik salīga, vai arī viņas - tik izmisušas izskatīties labi?

Prkatiskā mode Draft_lens7315592module60582282photo_1254395601Jigsaw_Autumn_Winter_Fashion_Looks_5_-_Womens_Clothes_Online

Kā jūs tiekat galā ar šādu problēmu (ja tā vispār jums ir problēma)?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Belladonna
needles
needles
Belladonna


Number of posts : 38
Age : 32
Location : Grindhouse
Registration date : 29.03.09

Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Re: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 5:19 pm

Man arī šī problēma bija aktuāla, kad sākās arktiskais laikmets. Beigu beigās, iegādājos mēteli ar 3 siltinājuma kārtām, kurā izskatos pēc rauša, bet jūtos labi un silti, nevis kāroto pusvilnas mēteli, kurā -25c būtu jāatsalst zilai >.<
Prkatiskā mode Picture16
Piekrītu, ka praktiskā daļa/izdzīvošanas instinkts ir svarīgāks, kad ārā ir Sibīrijas cienīgi laika apstākļi.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://morriganne.deviantart.com/
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Re: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 5:30 pm

Man tā ir liela problēma. Vispār ziema mani iedzen depresijā. Neutral Man ir apnikuši mēteļi, apnikuši mūžīgie džemperi. Man skolā ir tik auksti, ka patiesībā, pat džemperī salst. Un lai gan to man ir daudz - jau pieriebušies līdz nelabumam. Riebjas ziemas zābaki - ienīstu tos kā sugu. Vārdu sakot, es ziemā pārvēršos par absolūti nestilīgu personu, kurai ir vienalga, kā viņa izskatās, jo lai kā es censtos - nu nesanāk man visu kombinēt tikpat interesanti un dažādi, kā tas sanāk pavasarī, vasarā un rudenī. Pie tam man nepatīk ziemas drēbju smagums, tās liek justies nebrīvi. Pat nav iedvesmas censties visu glābt ar aksesuāriem - pietiek jau ar to, ka es turpinu vilkt svārkus, kuros arī mazliet tomēr salst, bet nu, bikses es uzvelku reizi trijos mēnešos.
Tieši pirms pāris dienām biju tik nokaitināta, ka jau grasījos izņemt no skapja pavasara zābakus un mēteli, bet nu - pēdējā mirklī atkal ieslēdzu savu vienaldzību un tā nu turpinu gaidīt pavasari. Very Happy

Belladonna - nesen šo mēteli atradu Dorothy Perkins mājaslapā un ilgi pētīju. ^^ Tiešām glīts bezgala, bet nu, vairāk piemērots pavasarim un rudenim.
Atpakaļ uz augšu Go down
vilhelms.otrais
thread
thread
vilhelms.otrais


Number of posts : 76
Age : 31
Location : Under sea
Registration date : 26.01.10

Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Re: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 6:52 pm

Kad ārā ir auksts un es salstu man pārsvarā ir vienalga kā izskatos. Savelku, to kas ir siltāks mugurā. Vai arī plānākas drēbes kārtās. Ja ir nelieli mīnus grādi un gribas vilkt svārkus tad nēsāju tos kopā ar biezajām zeķubiksēm, un garajām zeķēm. No cepures un šalles nešķiros, kas ar savu bezjēdzīgo garumu/platumu lieti noderēja, kad bija -22 . Nēsāju dubultus dūraiņus, jo rokas man mēdz neticami ātri pārsalt. Savos pastulbajos ziemas zābakos, diemžēl nevaru iemaukt kāju ar vilnas zeķēm, tādēļ tās vienmēr pārsalst.

Tu neesi neticami salīga, tās meitenes tiešām ir izmisušas, lai izskatītos labi. Pazīstu meiteni, kura lielajos mīnus grādos nevilka biezu jaku, bet vazājās apkārt plānā mētelī, jo savādāk viņa izskatītos neglīti. Tas pats viņas skatījumā attiecas uz cepuri. scratch
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Re: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 7:34 pm

Tā tiešām ir aktuāla problēma. Agrāk, kad ikdienā pārsvarā staigāju garos melnos brunčos ar biezajām zeķbiksēm un kerzām, nebija tik traki, tomēr pēdējā gada laikā esmu iemīļojusi svārkus kas grozās garumā ap celi. Bikses kā sugu nemīlu vispār. Paldies Dievam par legingiem yes . Kerzās lieku biezās zoles un 2 pārus zeķu. Papēžu zābakus tikai gadījumos, ja zinu, ka nebūs tālu jāiet - zolīte plāna un jūtos kā pīle uz ledus. Turklāt esmu ievērojusi, jo vecāka palieku, jo salīgāka Very Happy
To sum up - nesanāk kā gribētos, tomēr mēģinu atrast kompromisu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Re: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 11:18 pm

pilnīgi tas pats, ka ļoooti salstu un ģērbju to,kas siltāks.Šausmīgi gribās uzvilkt svārkus,bet nobīstos no tā,ka nosalšu.Es skatos uz savām klases slaidulēm,kuras staigā maiciņās un brīnos. Shocked
Nekad nesapratīšu kapēc tām nesalst,bet man ir tik auksti,kā būtu nākusi no siltajām zemēm.
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Re: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13Svētdena Janvāris 31, 2010 3:17 am

es kārtīgi sevi sapakoju Very Happy labāk kā vajadzētu, ņemot vērā skatienus uz manu šalli pāri degunam, un cepuri, kas knapi atsedz acis clown
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Ofēlija.
sketch
sketch
Ofēlija.


Number of posts : 10
Age : 30
Location : Rīga
Registration date : 25.06.11

Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Re: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13Trešdiena Jūnijs 29, 2011 1:35 pm

Jocīgi, bet tieši ziemā es visvirāk pievēršos modei - visu to aukstumu vajag aizstāt ar kādiem prieciņiem. Par labu gan laikam nāk fakts, ka man nav auksti. Vispār.

Stigāju auduma mētelī (arī lielajos salos, tikai tapēc ka es to varu atļauties un nesalstu), uzvelku biezās zeķubikses ar rakstiem un svārkus, vai nedaudz izgreznoju bikses, firrly blūzi un žaketi pāri. Es nejūtos neko upurējusi, tomēr nezaudēju savu stilu. Šalli un cepuri agrāk nevilku - nepatika ierobežojošā sajūta. Šoziem uz lielajiem saliem nēsāju, atradu skaistus lakatus un piemīlīgas cepures.
Uz biezajiem apģērbiem var paskatīties kā uz izaicinājumu - nesalt un izmantot visu doto laukumu. Ir daudz smuku biezo džemperu, dievīgu jaciņu, mīlamu biezo zeķubikšu un apsiekalojamu garo svārku. Ar šāllēm un cepurēm var lieliski panākt cute, cute, cute vai ice queen paskatus. Pie tā ir tikai nedudz jāpiestrādā.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://twitter.com/ofija_
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Re: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13Trešdiena Jūnijs 29, 2011 10:32 pm

Man laikam vnk ir jāizveido viendabīga ziemas garderobe nevis jāpērk viss pēc kārtas Very Happy Man tagad ir ūberplāns par saskaņotas garderobes izvedošanu (kas saskan ar tās pārveidošanu lolitu stilā kopumā) - sadalīju kādas krāsas kurā gadalaikā vilkšu, general materiālus etc. Ceru, ka mans plāns izdosies.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Prkatiskā mode Empty
PostTēma: Re: Prkatiskā mode   Prkatiskā mode Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Prkatiskā mode
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Viktorijas laika mode ...
» Scene Kids (matu mode?)
» 2008. gada vasaras mode

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: