AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Food!

Go down 
+4
Black Angel
Youko
Paranoia Agent
zeloco
8 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Food! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Food!   Food! - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 26, 2012 6:49 am

Nezinu, tā kā vairāk vai mazāk esmu komforta mīlis, diezvai es ēstu lietas, no kurām man paliek slikti (neatkarīgi no tā vai fiziski vai morāli). Domāju, ka tev vnk jāēd specifiski tās lietas, ko tu zini, ka vari ēst bez problēmām. Katrā vietā, man liekas, var dabūt kādu augli vai dārzeni vienā vai otrā veidā, so es spiestu uz to.
Pārsvarā visi mani draugi un paziņas ir gaļēdāji, so man ir līdzīgi, ka jādomā, ko ņemt, kad aizej uz kādu ēstuvi, bez tam, nereti ir tāds vietas, kur bez gaļas vispār nekā nav (bez maz vai pārdod gaļu, iesaitētu gaļā kopā ar gaļu, lol).
Nezinu, cik bieži ēdat ārā, bet tā kā es to nedaru tik bieži (vismaz Ljā toč nē) tā nav īsti problēma - tīri nuisance (sorr, nevaru atcerēties l-šu vārdu), ja tas tomēr notiek visai bieži, tad es ieteiktu vnk aprunāties ar jauniešiem un atrast kādu kompromisa ēstuvi, kurā viņi dabū savus vegāniskos ēdienus, bet tu tiec pie savām specifikācijām (raw food?). spied u salātiņiem?
BTW - man tev jaut. - kur tu vispār iegūsti proteīnus n stuff? dzīvo uz spinātiem? O_o This is a legitimately curious question. Ak dievs, ja tā padomā tu tač vispār nevari ēst nekādas maizes, nemaz nerunājot par kūkām un "general pastries" (man šodien kaut kā neiet ar latviešu valodu).. un neko ceptu.. >_> omfg
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Food! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Food!   Food! - Page 2 Petite13Piektdiena Janvāris 27, 2012 11:02 pm

berlīnē uz katra stūra ir ēstuve, turklāt lēta un 1010810928102812213312 variantos, reizēm liekas pavisam dumji ēst mājās, lol
par ēdienu kvalitāti ir cita lieta.. faking vācijas new age ķīmijas industrija. reizēm vēroju citus cilvēkus ar AIZDOMĀM un domāju kā.. viņi paness.. to visu.. laikam pierod, ja no bērna kājas. un viņi ēd maizi. maizē ir tikai raugs un milti. nekādas ķīmijas. uff.

proteinu - pārsvarā no piena, tumšās šokolādes, valreikstiem, brazīlijas, idijas riiekstiem un mandelēm. nelielos daudzumos, un pārsvara mitrinātiem riekstiem (no lazdu riekstiem allerģija, bet bišķīt paciešu, ja nav daudz,,,, nav gluži kā ar zirņiem vai zemesriekstiem kas ir bezelpas omgoons)

piens is my glābiņš Very Happy šodien staigājos un litru izdzēru
(un vācijā tik daudziem ir laktozes nepanesamība.. novērtējiet to, ka latvijā mums barots samērā kvalitatīvs piens un tāpēc mums no tā nav vēdersāpes!!!!)

omletes, zivis - ceptas - pa-ret-am ir baigi okei
vistas zupa, jēra un mīkstas gaļas - reizēm okei

man vnk aizdomas ka ir nenormāls vitamīnu defficiency, kas liedz man ēst daudz kaut ko (b12? vitamin k? iron?), plus type 2 diabēts. who knows. eju pie ārstiem, bet esmu tik emocionāla māksliniece, ka visi noraksta uz stresu un personības stulbumu (you know me Very Happy) un tjip "lai mani neuztrauktu" nemaz nestāsta kas par vainu. ak.
KŪKAS IR MANA SKUMJA
ja reiz nenoturos un ieēdu jābūt 1. pa dienu 2. kombinācijā ar kādu augli, lai mans kuģis nestreikotu MEGA
3. in a no stress situation
offtopic - jums nav kāda ēdienkarte, kura vairāk streikuļo/nomierina kad ir stress? jo man ir!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Food! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Food!   Food! - Page 2 Petite13Trešdiena Februāris 15, 2012 5:12 pm

Nu jāa, bet tad jau notiekti ir arī kaut kas der specifiski tev, ne?
Nekāda ķīmijas ir labi, imo? >_> Or I misinterpreted this?

Uff.. izklausās traģiski D: Tu esi par šō tēmu bijusi pie kāda uztura speciālista? šitas izklausās pēc reāla hc alerģiju kopuma..

tas pats, kas amīšiem.. šamie arī nepanes.. mm.. nez ko viņi tur liek iekšā..?

Trololol.. tas gan debīli.. es pieprasītu, lai viņi man visu stāstītu.. kas tā par lietu, ka aiztur informāciju? wtf? Neesi jau nekāda spitālīgā, lai nevarētu pārvaldīt pār šādu informāciju..lol. stulbums. tas ir kā pret mazu bērnu bez maz vai.

;_; So sad.. es ieteiktu raw food kūkas, bet tur jau pārsvarā visādi rieksti klāt :C es man liekas nomirtu.

Man ir tikai divi ēdieni uz stresa ēdienkartes atkarībā no pieejamības Very Happy
1) šokolādes saldējums (vai pistāciju gelato as my first choice) ar šokolādes gabaliņiem lielā turzā ar cukurvafeļu paciņu blakus. Vai Ben&Jerry's!!!! heart
2) any available food.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Food! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Food!   Food! - Page 2 Petite13Svētdena Februāris 19, 2012 6:44 pm

Kaut ko sapratīšu tikai tad, kad tikšu pie prātīga speciālista. Tā kā neesmu mājās, Vācijā sistēma ir iet cauri ģimenes ārstam, un tad šis nosaka, vai jāsūta tālāk vai nē. Pagaidām kādi 3 rādījuši figušku, "many people have these problems".

Bet uzgāju http://www.healthassist.net/food/side-effects/side-effects.shtml un tas ir tik forši (tādam slimiķim kā man)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Sponsored content





Food! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Food!   Food! - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Food!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Food with style

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: