AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 What you wore today?

Go down 
+37
žurka-žurka
Koneko
Dīvainīte
1213
night iridescence
liega
Vadien
nightMare
vilhelms.otrais
Kvadrika
Urban_Fairy
Black Angel
CrazyKonata
eleven
Sonõra
MissSimona
monta
Suigintou
Hachikuro
Lirika.
masq
Nihil
kjeepa.nr88
Selene
romance
Betty
Shade_de_Monesko
Kawaii_nora
Paranoid.
Dead Art
violetta
Harajuku_girl^^
Youko
zeloco
platformene
Stihija
elemainel
41 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Svētdena Jūlijs 20, 2014 11:22 am

Ha, šausmīgi izplūdusi bilde (tēlosim, ka tas kāds speciāls māksliniecisks efekts, ok? Very Happy) no vakardienas... ...


Pēdējo reizi labojis žurka-žurka Pirmdiena Oktobris 17, 2016 3:29 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Pirmdiena Jūlijs 21, 2014 11:28 am

Luv dis ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Otrdiena Jūlijs 29, 2014 8:30 pm

Reku pāris bildes aizķērušās:

What you wore today? - Page 21 Tumblr_n9hkeyfVKa1rb20too3_250
What you wore today? - Page 21 Tumblr_n9hkeyfVKa1rb20too1_500
What you wore today? - Page 21 Tumblr_n9hkeyfVKa1rb20too2_250
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Ceturtdiena Septembris 11, 2014 3:39 pm

Neviens vairs neposto?

klika 1
klika 2
klika 3
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Sestdiena Septembris 13, 2014 5:46 pm

I'm gone. I'm sorry Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Ceturtdiena Decembris 11, 2014 3:59 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Sestdiena Septembris 13, 2014 7:14 pm

Tās bikses ir episkas. Much liek! Un man ir tādas pašas austiņas..? Very Happy Tikai pelēkas c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Piektdiena Septembris 19, 2014 9:22 am

Pēdējā laikā ļoti iedvesmojos no new goth.

klika
klika
klika
klika
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Svētdena Septembris 21, 2014 9:34 am

Ūūū, riktīgi patīk strīpaino bikšu un platformīgo zābaku kombinācija yes
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Svētdena Septembris 21, 2014 9:43 pm

Paldies ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Pirmdiena Septembris 29, 2014 2:00 pm

zeloco rakstīja:
Paldies ^^
Zeloco - tevi kaut kas iedvesmoja tā nogriezt matus vai vienkārši tāpat to darīji? cyclops
man šonakt uznāca melnie. Gulēju. Grozījos. Copss, augšā un puses matu nav. Drīz nebūs puses no tā kas jau ir uz galvas Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Otrdiena Septembris 30, 2014 6:35 pm

Man lomkas uz matu griežšanu jau no gada sākuma bija. Tagad tik saņēmos (kaut kad uz jūniju/jūliju laikam?) Man periodiski uznāk, laikam pārāk daudz informācijas un enerģijas matos man sakrājas, nevaru vairs paciest.
Es laikam esmu domāta īsiem matiem, tā jūtos viskomfortablāk. Tagad arī pa gadiem parūkas sapirktas un pēc vajadzības var tikt pielietotas.
Un arī stils man šķietami sāk iet citā virzienā ikdienai. Pa retam gan uznāk "ehr mehr gerd, gief meh freeelz an laec" Yay!

Ohūuuu!! Naiss! Bildes! totes gribu redzēt! c: What a Face

EDIT:
ootd PUNKTIŅI PUNKTIŅI PUNKTIŅI!!! drunken
What you wore today? - Page 21 Tumblr_ncr8jnSrk91rb20too3_500
detaļas viens un divi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Svētdena Oktobris 05, 2014 11:12 am

Bildi vēl kauns likt, izskatos pēc Eminema. Nu labi, rozā mati gan tagad ir, bet nekas rādīšanas vērts. Tagad nedēļu mēģināšu tā saukto "Inversion method" ar olīveļļu, cerot, ka vismaz kāds centimetrs matu uz galvas izlīdīs. Izskatos pēc sava brāļa, toties galvai viegla sajūta study
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Svētdena Oktobris 05, 2014 11:17 am

Zē, Tev tagad degunā pīrsings? Cool plus - skaista audumu krāsu kombinācija otrajā bildē cat
laikam tu esi vienīgais pagaidām redzētais cilvēks, uz kura parūkas izskatās reālistiski. Toreiz tajā anime foruma dienā padomāju, ka tavi īstie mati tie bija hello cat
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Svētdena Oktobris 05, 2014 11:29 am

1213,
Citēt :
Tagad nedēļu mēģināšu tā saukto "Inversion method" ar olīveļļu, cerot, ka vismaz kāds centimetrs matu uz galvas izlīdīs
Kas tā par metodi? Shocked  es arī gribu ataudzēt matus, bet viņi ne pārāk ātri aug (tiesa, tas varētu būt no medikamentiem, ko lietoju + visu laiku arī balināju matus, kas arī neforši iedarbojas uz matu augšanas ātrumu).
Pat sapirkos visur izslavētos iherb vitamīnus matu augšanas veicināšanai, nu, vispār jau feini, možāka jušanās no viņiem, bet uz matiem tāpat nekādu lielo iespaidu neatstāja. Ja nu vienīgi uz zoda viens melns, garš, resns mats izauga What a Face  kas to lai zin, varbūt no viņiem mati nevis ātrāk aug, bet gan - stiprāki, tāpēc pūciņu vietā uz sejas var bārdu dabūt! Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Pirmdiena Oktobris 06, 2014 9:30 pm

Nu hei! Very Happy Tā nav godīgi - sastāsta, sakārdina un nekā neparāda Very Happy
Ohõ! Rozā? Kā tā parūka? Very Happy

+1 par to metodi - do tell! Neplānoju diži matus ataudzēt, bet patīk zināt visādas matu lietas + labprāt izaudzinātu pārbalinātos galus.

Pīrsings - yus! Paldies mūsu pašu Vellatai c: (es laikam no foruma esmu tik daudz visādu labumu dabūjusi Very Happy )
Man reāli pēdēja laikā uz monohroma krāsām velk. Must be the Halloween kicking in What a Face
Ar tām parūkām man vnk reāli visu laiku noveicas - šo konkrēti vienā asiātu parūku veikalā ASV nopirku, kad ieklīdu, šķiet nemaksāja vairāk par 10 Lašiem. Bet principā pāris labus dīlus esmu dabūjusi arī no ebay, ja atceries bija tāda brūna lokaina parūka - to pa 8 doļļiem dabūju (vēl pietam free shippings). Man nav īpaša pieredze ar parūkām, bet tā šķiet ļoti kvalitatīva. Vabūt ne tik bieza, cik varētu būt, bet to īsti neredz.
Starp citu, lai nedaudz dabūtu nost spīdumu parūkām, var tās pamērcēt drēbju mīkstinātājā (ja pareizi atceros) - to man Elemainiel ieteica, nekad gan vēl neesmu mēģinājusi.

Edit:
Nesenākie

viens divi

viens divi

UN! humpīšos atradu feiko kažociņu, domāju vai grābt nost vai "too granny" scratch
apkaklīte augšā
apkaklīte lejā
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 2:10 pm

I'm gone. I'm sorry Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Ceturtdiena Decembris 11, 2014 4:00 pm; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 2:17 pm

žurka-žurka rakstīja:
1213,
Kas tā par metodi? Shocked  es arī gribu ataudzēt matus, bet viņi ne pārāk ātri aug (tiesa, tas varētu būt no medikamentiem, ko lietoju + visu laiku arī balināju matus, kas arī neforši iedarbojas uz matu augšanas ātrumu).
Pat sapirkos visur izslavētos iherb vitamīnus matu augšanas veicināšanai, nu, vispār jau feini, možāka jušanās no viņiem, bet uz matiem tāpat nekādu lielo iespaidu neatstāja. Ja nu vienīgi uz zoda viens melns, garš, resns mats izauga What a Face  kas to lai zin, varbūt no viņiem mati nevis ātrāk aug, bet gan - stiprāki, tāpēc pūciņu vietā uz sejas var bārdu dabūt! Very Happy

Inversion metode ir šāda: ir daudzi, kuri internetā lielās, ka viņiem izdevies ataudzēt pa nedēļu 2-2,5 cm (1 inch), ir tādi, kuri neredz atšķirību. Bet pamēģināt jau var. Vienas nedēļas garumā, katru dienu esot jādara šādi:
stāvi vai sēdi, bet lai galva būtu pēc iespējas zemāk grīdai, tad 4 minūtes vienkārši jāmasē ar pirkstgaliem pie saknēm galvas āda. Tas dod to, ka vienlaikus turot galvu uz leju un tā masējot, galvas ādai pie saknēm piekļūst vairāk asinis, ķermenis tiek apmuļķots, ka tam ir ātrāk jāaudzē mati.

Var lietot arī olīveļļu vai extra virgin olīveļļu. Man ir mājās otrā. Saka, ka ar eļļu labāki panākumi Happy tad tās 4 minūtes paiet ar eļļas iemasēšanu matu saknēs. Eļļu vajag pavisam nedaudz (lai pietiek visai galvas ādai, bet lai nav tā, ka mati mirkst eļļā). Tad pēc 1-2 h var izmazgāt matus. Man jau apnīk 5. dienu pēc kārtas mazgāt galvu, gribas lai dabīgi sataukojas mati, bet gribēju pamēģināt ar eļļu. Tagad, kopš pagājušās otrdienas, kad nogriezu tos matus, ar visu masēšanu kopš sestdienas, ir atauguši 8 milimetri! affraid

ja grib mēģināt šo metodi, tad šādu vienu nedēļu matu saknes jāmasē tikai 1x mēnesī, jo masējot katru dienu mēneša garumā, mati pieradīs pie tā un efekts netiks panākts.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 3:29 pm

Citēt :
izdevies ataudzēt pa nedēļu 2-2,5 cm (1 inch)
Hmmm. 1 inch = 2.54 cm. Tātad vienā dienā tas būtu vairāk kā 3.6 milimetri  scratch Diezgan brīnumaini izklausās. Bet būs jāpamēģina.
Tu to eļļu, kad sasmērē galvas ādā, arī sildi pēc tam ar fēnu? Vai atstāj tāpat?
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Ceturtdiena Oktobris 09, 2014 4:13 pm

žurka-žurka rakstīja:
Citēt :
izdevies ataudzēt pa nedēļu 2-2,5 cm (1 inch)
Hmmm. 1 inch = 2.54 cm. Tātad vienā dienā tas būtu vairāk kā 3.6 milimetri  scratch Diezgan brīnumaini izklausās. Bet būs jāpamēģina.
Tu to eļļu, kad sasmērē galvas ādā, arī sildi pēc tam ar fēnu? Vai atstāj tāpat?

Nu ja, es arī nezinu ko amerikāņi ar to domā - 1 inch. Tomēr sasodīti daudz priekš vienas nedēļas Very Happy .
Ar fēnu nesildu. Daži raksta, ka ieliek to nelielo daudzumu eļļas mikrenē un tad siltu sasmērē galvā. Citi raksta vai video stāsta, ka nesildīta eļļa darbojas labāk. Es vienkārši ar istabas temperatūras eļļu darbojos, nez, varbūt sildot izzūd vērtīgās vielas Neutral
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Piektdiena Oktobris 10, 2014 9:04 pm

Holy crap! : o tev riktīgs zēngalviņa! Very Happy Kaut kā biju iedomajusies, ka vnk īsākus nogriezi Very Happy Bet, teikšu godīgi, tev īsie piestāv vēl labak neka garie! :o Man tagad ir total hair envy > . <

Būs jāpamēgina tā metode, kaut kur 100 gadus atpakaļ par to dzirdējusi biju, bet jau bija piemirsies.
(es tagad sāku domāt, ka mazgāt matus, noliecoties pāri vannai, un masējot pietiekoši ilgi varētu būt līdzīgs efekts? Varbūt gluži ne šampūnu, bet kondicionieri (tas tik un tā matos jāpatur ilgāk)?)

Heh, merci, merci ^^ Un kažociņš laikam tag jālaiž garām un jāmeklē cits. Es kaut ko līdzīgu tam ziemā gribu, bet grūti atrast > . <
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Sestdiena Oktobris 18, 2014 10:05 am

I'm gone. I'm sorry Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Ceturtdiena Decembris 11, 2014 4:01 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Sestdiena Oktobris 18, 2014 6:23 pm

Izskatās superīgi, Tev piestāv! yes
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Svētdena Oktobris 19, 2014 9:12 pm

:O superawesome! un totally līdzīga tai beibei.. Pat aizdomīgi līdzīga Very Happy
Par to cekulu lietu - man tā pati problēma bija, kad tikko nogrieza, tagad jau atauguši, nav vair tik traki, bet ļoti palīdzēja fiksācija spreji! Nav tik pretīgi kā želeja, bet nav tik sausi un kantaini kā matu lakas. Iesaku pamēģināt c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Ceturtdiena Oktobris 23, 2014 9:43 am

Nihil rakstīja:
Izskatās superīgi, Tev piestāv! yes

Blush
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13Pirmdiena Novembris 24, 2014 9:33 pm

Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





What you wore today? - Page 21 Empty
PostTēma: Re: What you wore today?   What you wore today? - Page 21 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
What you wore today?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 21 no 22Pāriet uz lapu : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Useru galerijas-
Pāriet uz: