AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Neo-Victorianism aka steampunk

Go down 
+8
vellata666
Youko
Selene
5FF
platformene
Folkblack
wienna_lee
zeloco
12 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Neo-Victorianism aka steampunk   Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 04, 2010 5:56 pm

ooo, cik smuki!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Neo-Victorianism aka steampunk   Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Petite13Pirmdiena Janvāris 04, 2010 9:03 pm

Stilīgas lietas, tagad radies tāds riktīgs iespaids kas īsti ir steam punk giggle tagad tik fantāzija rosas, kā izveidot savu kādu stem punk tērpu albino jauni brīnumi ies iekarot Vecrīgas ielas
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Mazzerin
sketch
sketch
Mazzerin


Number of posts : 5
Age : 32
Location : down in it
Registration date : 20.10.10

Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Neo-Victorianism aka steampunk   Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 20, 2010 2:45 pm

Runājot par steampunk, Brassgoggles ir vienkārši lielisks forums par tēmu. Tur var atrast tik daudz ideju, ko un kā var atrast, iegādāt, uztaisīt, un redzēt tik daudz burvīgu rezultātu! Un tur ir ne tikai par vizuālo steampunk aspektu, bet arī tiek apspriests viss, sākot ar izcelsmi un beidzot ar tā nozīmi mūsdienās, kā arī steampunk mūziku un visu pārējo, kas tik var ienākt prātā. Un, ja ir kādi jautājumi, piemēram, kā lai sašuj to un to lietu vai jebkas tamlīdzīgs, cilvēki mēdz ļoti izpalīdzīgi un saprotami atbildēt ^_^
Atpakaļ uz augšu Go down
Ofēlija.
sketch
sketch
Ofēlija.


Number of posts : 10
Age : 30
Location : Rīga
Registration date : 25.06.11

Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Neo-Victorianism aka steampunk   Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 29, 2011 12:35 pm

Stīmpunk, patiesībā, ir stils, ar kuru var ļoti vienkārši iekļauties pūlī. It īpaši rudeņos.Cilvēki novērtēs, ka tev ir nedaudz savādi aksesuāri, nedaudz īpatnējs apģērbs, bet kamēr neej uz galējībām - pūlī var justies daudz mierīgāk, nekā citos stilos. Cik ir sanācis pastaigāt apkārt steampunk apģērbā - nekādu izlēcienu, nekāda naida. Cilvēki vienkārši neuztver. Uz darbu arī var mierīgi aiziet un priekšnieks neiebildīs.
Otra labā lietair tāda, ka steampunk apģērbā var iepludināt ļoti daudz ko no citiem stiliem. Galvenais ir vienmēr saglabāt nedaudz victorian-ish/pirat-ish feeling un piekarināt kādu interesantu gadžetu (taču, var pņemt arī punky variantu un saģērbties kā pašpuika, koši, vai patiesībā, kā vien vēlies un iziet tikai uz gadžetiem).
Key krāsas būtu brūns un melns ar tumšiem akcentiem, misiņš vienmēr ir labāks par citiem metāliem. Un tomēr, ja interesantais gadžetsir tevis paša saskrūvēts, plusiņi ir daudz vairāk.
Noderēs vecie modinātāj pulksteņi un visas vecās, saplēstās ierīces, kurās ir zobratiņi. Vecmāmiņas apsūbējušais rokaspulkstenis būs tieši laikā. Lietas, kuras vajadzētu ierobežot ir elektronika.Šausmīgi forši izklausās, ja runas stilu nedaudz pieskaņo victorian laika valodai.

Ja tevi ir ieinteresējis stils, pavisam noteikti ir vērts paklausīties stīmpunk mūziku: http://www.last.fm/tag/steampunk (abney park man pašai ir viena no mīļākjām grupām).
Tāpat ir vērts pameklēt šo to no literetūras. Tā skaitās pie zinātniskās fantastikas, taču itin bieži savijās ar fantasty, pagan and folk tales. Pašai ir sanācis vadīt Lomu Spēli par steampunk, kurā bija ievīti elfi un nedaudz svešas pasaules - tajā pasaulē ir bauda dzīvot.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://twitter.com/ofija_
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Neo-Victorianism aka steampunk   Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 29, 2011 11:06 pm

dievinu! Un, ja nevalkāju lolitu vai punk* outfitu, tad steampunk is the way. Parasti gan lolitu (classic) miksēju ar steampunk, kas ironiski izskatās ļoti pirātiski Very Happy Bet man ļoti patīk un lielākā daļa no maniem nedaudzajiem aksesuāriem ir tieši steam.
Tā man nav nav nācies saskarties ar nekādām konfliktu situācijām es neredzu iemeslu kāpēc nevalkāt to, ko gribi, vai tas ir SP vai jebkāds cits stils. Es uz darbu eju kā lolita un man neviens neko nav teicis (vienīgi komplimetus Happy ) Man liekas, ka viss ir attieksmē, jo teiksim dr.lv ik pa laikam uzduroties cilvēkiem, kas ir tādās domubiedru grupās ka "nepatīk mans stils? A man piedr***", ir skaidrs, ka viņiem ir nepareizā attieksme. Atkārtoju - manuprāt Happy
Un starp citu bija viens periods, kad vairākos "parastos" veikalos bija super SP lietas - pulksteņmehānismu kaklarotas, kabatas puksteņi/kaklarotu pulksteņi, pērles + misiņa ķēdes, militārās žaketes ar ķēdēm, novalkātas Mad Max stila ūzas, romantiskas viktoriāņu blūzes etc. Es godīgi sakot biju stāvā sajūsmā. Tagad viss kaut kā pārmeties uz 70/80-to gadu modi.. hipsteri, heh ^^

*as in "80's thrash apocalypse bloodsucking zombie from outterspace meets psychobilly" -punk *giggles*
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Ofēlija.
sketch
sketch
Ofēlija.


Number of posts : 10
Age : 30
Location : Rīga
Registration date : 25.06.11

Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Neo-Victorianism aka steampunk   Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 29, 2011 11:34 pm

Ir sanācis sastapties ar hate, hate, hate par to, kā ģērbjos, vienkārši ejot pa ielām. Nevarētu teikt, ka mani tas ļoti uztrauc, taču my point was - steampunk is good for blending in with style.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://twitter.com/ofija_
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Neo-Victorianism aka steampunk   Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 30, 2011 11:57 pm

Nu trakums, nu. Nesaprotu kāpēc cilvēki tā dara :C
Bet jā, I second your opinion C:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Neo-Victorianism aka steampunk   Neo-Victorianism aka steampunk - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Neo-Victorianism aka steampunk
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» steampunk stuff
» Steampunk filmas
» Steampunk parasite
» lv steampunk forums??

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Subkultūras-
Pāriet uz: