AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 ideālā tējas tasīte

Go down 
+17
nightMare
Dead Art
Urban_Fairy
kjeepa.nr88
Black Angel
ewucew
Betty
Kvadrika
Paranoid.
Youko
Sonõra
Nihil
Suigintou
Kawaii_nora
zeloco
CrazyKonata
platformene
21 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 6:41 pm

kādas ir jūsu mīļākās tējas (ar cukuru un pienu vai bez? Very Happy) un jūsu mīļākās tējas krūzītes? albino

ideālā tējas tasīte Hand_drawn_tea_cup_by_songsforlunatics
ideālā tējas tasīte Little_girls_tea_party_by_PORGEcreations
ideālā tējas tasīte 6a00d8341c2f0953ef0120a6edbc72970b-500wi
ideālā tējas tasīte 6a00d8341c2f0953ef0120a6edbcc8970b-500wi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 6:49 pm

es katru krūzīti piemēroju tējai, kuru es dzeru un laikam, cik man ir atvēlēts tējas dzeršanai, tapēc ideālo krūzīšu nav Very Happy

man garši melnā tēja, precīzāk indijas melnā tēja. Vienu brīdi cukuru nelitoju, bet tagad melnajai tējai atsāku lietot. Vēl man garšo zaļā tēja, Londonā iegādājos tādu japāņu zaļo tēju, ļoti garšīga. Protams kafeinīcās ir pagaršoti visādi brīnumi, bet šie ir mājas varianti, kurus es dzeru :3
Agrāk garšoja ļoti piparmētru tēja, kad biju maza un dzēru pirmo reizi, bet tagad vairs nē,arī augļū tējas īpaši nedzeru.
Vienkārši riebjas karameļu tēja, bleh, visas šitās lietas atgādina kalcija tabletes ar karameļugaršu, kuras man garšoju, bet tad riktīgi pieriebās un tagad man no visādiem karameļu pusfabrikātiem metas slikti Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 7:28 pm

ou... mm.. man garšo baltā tēja, nesen uzzināju par Roiboos tējām, tās ar baigi labās. pārsvarā dzeru ar cukuru, dažreiz ar pienu, bet ne vienmēr.

Krūzes... mm.. man nav liela izvēle, bet man speciāli pirkta krūze ir norm izmēra (paliela) tējas krūze ar vintage-īgām rozēm. Man velk uz "vecmāmiņas servīze" tipa krūzēm Happy Bet lielos izmēros (nekad nesapratīšu kpc ir tās mazās espresso krūzītes... smieklīgi izmēri)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 7:34 pm

es dievinu mazās krūzīres, perfekts izmērs, kad vāru tēju kanniņā Very Happy divām trim krūzēm sanāk un tad varu tā mierīgi dzert.
Visiem jānāk pie manis dzert tēju, beidzot tak tās omas servīzes būtu jāizmanto excited
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Kawaii_nora
thread
thread
Kawaii_nora


Number of posts : 92
Age : 28
Registration date : 23.06.08

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 8:31 pm

Man arī patīk vecmāmiņas servīzes! Vai arī vienkārši klasiskas, īpaši balts ar zilu.

Un tēja, hmm tieši tagad ir manā priekšā, vismīļākā nemainīgi kopš agras bērnības ir jasmīnu tēja, bieži dzeru arī zāļu - liepziedu, vīgriežu.... un vienmēr bez cukura, nekad neesmu sapratusi kā var dzert ar cukuru, ļoti negaršo. Melno tēju arī nedzeru, šad tad piparmētru.
Vienīgais es dažreiz tējā mērcēju šokolādi vai cepumus, lai tie paliktu siltāki, bet cenšos atradināties...


Pēdējo reizi labojis Kawaii_nora Otrdiena Decembris 01, 2009 9:40 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://melodyfairitale.wordpress.com/
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 8:55 pm

uu krūzītes^.^ kā man garšo tējas..vienīgais kaut kā negaršo tas tumšās, melnās tējas..
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 9:26 pm

man atkal ļooti garšo melnā tēja, bet tai jābūt diezgan ievilkusies,bet ne pārāk daudz un mazlietiņ atdzisusi,bet ne pārak.(esmu palikusi pārāk prasīga.) Man jau iegājies, kā garšo ideāli sataisīta melnā tēja.Citas man nepatīk izņemot Lipton zaļo tēju ar citrusiem.Dzeru ar cukuru, bez tās es nevaru.(laikam iedzimts no senča, jo liekam vienāda daudzuma cukura.XD Very Happy )
īpaši krūzēm nepievēršu uzmanību,kāda ir, ar tādu iztieku.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 9:28 pm

Mmm, kā teiciens vēsta - pasaulē nav tik bieza romāna un tik lielas tējas tases, ar ko man būtu pietiekami... Happy

Man tēja ir kas vairāk kā tikai dzēriens (bet, lūdzu, nepārprast, manai mīlestībai pret tēju nav nekāda sakara ar japāņu tējas dzeršanas kultūru). Nav nekā burvīgāka par tasi tējas aukstā ziemas rītā, kad aiz loga sniegs griežas vērpetēs... mana mīļākā recepte - melnā tēja ar cukuru, citrona šķēlīti un svaigu ingveru (ļoti veselīgs Happy ). Gribēju atradināties no cukura, bet nu... tas saldina dzīvi.

Mīļākā tasīte... nu, tādas nav, toties ir kauss! Veids, kādā pie viņa tiku - iznesu no kluba (sitiet ar beigtu kaķi, ja jums kas nepatīk Very Happy ). Man liekas, tie klubi jau tā pārāk daudz naudas pelna, un todien vispār tur bija pilns ar cacām pālī, kas ne vienu vien kausu sasita, tādēļ es uzskatu, ka esmu izdarījusi labu darbu. Cool
Nu, jā, puslitrīgs Užavas alus kauss, pilns ar karstu, kūpošu, ziemīgu tēju. Ciemiņiem, kas viņu ierauga, ir ko nobrīnīties. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 9:29 pm

Hmm, tā kā es esmu kā pasista uz tēju in general, man garšo daudz dažādas tējas. Pēdējā laikā mīļākās ir Roibosh un, man liekas, visas melnās, kādas vien var dabūt. Esmu sākusi dzert tēju ar pienu, plus, vienmēr pievienoju vienu nogludinātu tējkaroti cukura.
Par tējas tasītēm.. man patīk ļoti smalkas, klasiskas un mīlīgas tasītes. Bet parasti sanāk dzert no lielās milzu krūzes, ko dāvināja draudzene (un pati apgleznoja).
heart MAKE TEA NOT WAR
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 9:36 pm

nya, pievienojat bildes ar savām mīļākajām tasītēm varbūt?
īstenībā tēju es dzeru tikai tad, kad man nav kafijas Very Happy kafeinīcās aukstie tējas kokteiļiarī ir labi Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 9:54 pm

Ārpus mājām yerba mate ar medu un indiešu čaj. Otrā vispār ir mīļākā tēja, kad esmu tējnīcā, katru reizi sev cenšos iegalvot, ka ņemt kārtējo reizi čaj nevajadzētu un dzīvē ir kaut kas jāmaina, bet nu...reti tas izdodās. Very Happy Tiešām mana visvisvisvismīļākā tēja. Mājās gan neko tādu nedzeru, slinkums gatavot un arī tik labi nemāku, jo internetā ir pāāārāk daudz recepšu. Vienu reizi mēģināju čaj iztaisīt un sanāca garšīgi, taču vienalga ne tāda, kādu taisa tējnīcā. Vairs nemēģinu, jo slinkums meklēt to īsto un vienīgo recepti. ;D
Mājās tātad, man ļoti, ļoti garšo vienkārši melnā tēja. Esmu atkarīga un dienā vismaz 2 krūzes izdzeru. Ja tā ir brīvdiena un visu dienu mājās esmu, tad arī 5 un gadījies 6, 7... Very Happy Zinu, ka nav labi tik daudz dzert melno tēju, bet nu. Zaļā nepārāk garšo, taču, kad attiecīgs noskaņojums, dzeru arī to.
Un jā, tas laikam nav labi, bet man ļoti patīk tējas paciņās. Nezinu, īsts tējas mīlis laikam to neatbalstītu, bet es esmu nepacietīga, nepatīk man gaidīt, kamēr ievelkās beramā.

Tasīte...es dzeru no parastas stikla krūzes un tas ir tādēļ, ka no citām negaršo tik labi. Very Happy Tā tiešām ir. Vēl man ir krūze ar manu mīļāko gleznu, bet tā kā no tās negaršo tik feini kā no parastas stikla krūzes, es to izmantoju reti, nemaz nerunājot par citām.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kvadrika
needles
needles
Kvadrika


Number of posts : 28
Age : 37
Registration date : 09.09.09

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 10:02 pm

Ui, tēju dzeru daudz un tādēļ bez cukura, tā arī labāk garšo, liekas ka ar cukuru to īsto tējas garšu nevar izbaudīt. Pārsvarā tā ir zaļā un mežrozīšu, šad tad arī kāda augļu vai vasarā laukos lasītas zāļu tējas, itsevišķi kazeņu.
Un īpašas krūzītes gan nav, kad gadās pie rokas tā arī tiek izmantota. Bet vispār patīk tās krūzītes kuras ir daudz lielākas par parastu standarta izmēru Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Otrdiena Decembris 01, 2009 11:02 pm

Zeloco, espresso tasītes ir tik mazas, jo viņās pilda espresso - ļoti ļoti stipru kafiju. Un cilvēkam vairāk par to mazo tilpumu arī nevajag, diezgan briemsīgi izskatās kad espresso iepilda parastā tasītē. izskatās itkā kāds būtu pusi izdzēris Very Happy tāpēc tā.. ok spams. Very Happy

Mana mīļākā tēja - zaļā tēja.
Mīļākā tasīte - ōmīšu stila, bet ar stilīgiem cupcake'iem virsū. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Decembris 02, 2009 1:15 am

Betty - zinu, bet tik un tā pēc tādas bārbijas servīzes izskatās Very Happy

Ou, manvēl patīk eksperimentēt ar beramajām tējām - saberu visādas kopā un tad brīnos, kas sanācis Very Happy
UN tējas krūzei obligāti jābūt baltai vai gaišai. jūtos paranoiska, kad neredzu kādā krāsā ir mana tēja D:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
ewucew
thread
thread
ewucew


Number of posts : 66
Age : 32
Registration date : 18.02.08

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Decembris 02, 2009 8:22 am

āh,es arī dievinu tējas ! es tagad jau dzeru otro tējas KRŪZI. Happy

Es bez tējas nevaru dzīvot,īpaši aukstajos gadalaikos ,kas ir trīs.

Tā...pat nezinu mīļāko tēju...Es pārsvarā tēju izvēlos pēc garastāvokļa... un gandrīz katru reizi ,kad jāiet uz veikalu gribās paķert kādu tēju. Very Happy Mans mērķis ir nogaršot visu firmu un valstu un veidu utt . tējas Blush

Laikam atcerējos vismaz vienu,kas man negaršo - ķērpju..un arī karameļu tējas wtf Un kumelīšu tējas maisiņos pārsvarā ir negaršīgas...

No tasītēm nedzeru parasti tikai tapēc,ka man vnk nepietiek! Very Happy

Kaut gan dažreiz gan var,vismaz noskaņas radīšanai pašai sev! ;p
Atpakaļ uz augšu Go down
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 37
Registration date : 07.04.08

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Decembris 02, 2009 10:40 am

Skatos, ka es laikam te esmu vienīgā, kas katru rītu sāk ar Lielu krūzi kafijas, kas patiesībā uz pusēm atšķaidīta ar pienu Very Happy Turklāt tas ir cigoriņu kafijas dzēriens nevis īsta kafija .. no tā esmu atkarīga !

Par tējām runājot - esmu pasākusi šad tad dzert tādu visai neparastu variantu: melnā tēja + šķipsniņa sāls + naža gals sviesta + piens.. Mazliet dīvaini, bet garšīgi! Tas laikam skaitās kaut kāds taizemiešu padzēriens or smth..

Ļoti garšo arī roobios tēja un piparmētru tēja ar cukuru un pienu, tikai abas ir ļoti nomierinošas, tāpēc pa dienas vidu droši vien nebūtu vēlamas Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Decembris 02, 2009 11:03 am

Daudz un bieži dzeru zaļo, balto tēju, vakaros - mežrozīšu un augļu tējas, citreiz ingvertēju un mate, allaž bez piedevām.
Tējas tases gan patīk un pat ļoti, īpašī vintage ar ziedu ornamentiem, piem.,
ideālā tējas tasīte 80325RoyalCrownDerbyFloral2
ideālā tējas tasīte Cottage2
bet šķiet ne tik praktiskas, lai lietotu ikdienā, vairāk dodu priekšroku + size krūzēm. Vienu brīdi bija mīļākā krūzīte vnk melna, klasiku formu, bet, kad samērā īsā laika posmā saplēsu kādas 5-6 tādas, atmetu ar roku - ka nav, ta nav. Tiesa, kādas 4/5daļas mājas krūzīšu ir ar kaķu attēliem cat , tas gan.

P.S. Šī bilde atgādināja Alisi Brīnumzemē, kur vienmēr ir tējas laiks... Very Happy
ideālā tējas tasīte Teacup_clock
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Decembris 02, 2009 3:50 pm

Tā kā kafiju nedzeru, patērēju tēju visai lielā daudzumā. Vismīļākā ir Tetley piparmētru tēja kopā ar medu. Zāļu tējas dzeru bez cukura, cukuru lieku klāt tikai kopā ar pienu pie augļu vai melnās tējas. Neciešu karkadi - vienīgā tēja ko nedzertu nekādā gadījumā Suspect
Mana fave krūzite ir diezgan paliela, jo no rītiem vajag tējas degvielu, lai pamostos Laughing
Pirms kāda gada aiznesu krūzīti uz apdruku un apdrukāju ar žurciņu un tekstu - Join the Asylum, we have muffins. Emīlija iedvesmoja Yay! Tā arī ir mana mīļākā krūze.
Dikten patīk arī antīkās servīzes. Sekcijā stāv tādas skaistas rūsganas tasītes ar senlaicīgu tējkannu. Tās gan lietoju tikai īpašos gadījumos.
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Decembris 02, 2009 4:34 pm

Black Angel neesi vienīgā kafījas patērētāja D: es arī viņu sūknēju masveidā.

man ļoti negaršo medus, tēju vai jebko citu ar medu es vienkārši nespēju iedzert Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Decembris 02, 2009 8:31 pm

hahā, kjeepa, dikti feins pulkstenis ;D

man pašai ir viena krūze divos eksemplāros (noteikti gribētu nofotografēt, ļoti skaista, ar ziliem rakstiem), un es viņu lietoju, jo tā ir mājās LIELĀKĀ XD
excited

dzeru tikai zāļu tējas, visu laiku, ļoti ātri izdzeru. bez piena, bez cukura. visbiežāk piparmētras vai raskrēsliņa tējas, agrāk vīgriežu. parasti nevaru sagaidīt, kamēr ievelkas, bieži apdedzinos aiz nepacietības.
slimojot un ceļojot ņemu līdzi termosu ar stipru, stipru ingvēru un medus tēju king
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Dead Art
thread
thread
Dead Art


Number of posts : 98
Age : 32
Registration date : 06.10.08

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Decembris 02, 2009 9:00 pm

Hmm, tēja. My long-time-lover. Very Happy

Dzeru tikai melnās tējas, bet ļoti nepatīk, kad tās ievelkas un patiešām paliek melnas. Turu tikai tik ilgi, kamēr tēja ir viegli brūna un, lai var saredzēt krūzei dibenu. xDD
Ām, aizmirsu piebilzt, ka dzeru tikai beramās tējas, jo tur ir tas process, pie kura esmu pieradusi. Krūzīte, kurā ieliek sietiņu, ieber tēju & uzliek vāciņu, pēc minūtēm 1-2 ņemu ārā.

Tā dzeru tējas pēdējos 5 vai 6 gadus, zinu, ka cilvēki ir diezgan slinki un lieto tikai maisiņus, vismaz agrāk tā bija, kā ir tagad? o.o

Tomēr ārpus mājas tēju var teikt nedzeru. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.thearta.blogspot.com
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Decembris 02, 2009 11:09 pm

Idejas tējas pārtijiem un iedvesmai - http://oldfashionedliving.com/teatime.htm
flower
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Ceturtdiena Decembris 03, 2009 11:35 am

Kjēpa - tas pilkstenis ir ideāls Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Piektdiena Decembris 04, 2009 10:23 pm

Kjeepa, pulkstentiņš patiešām superīgs. Nē, tiešām, es tādu gribu!
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13Trešdiena Janvāris 06, 2010 11:10 am

mana mīļākā krūze. ne tikai LIELĀKĀ no mājās esošajām, bet arī ļoti ļoti skaista (kaut kur man ir arī matching tasīte, ar to pašu tumši zilo rakstu un zelta spīdumiem)

+ pašceptās piparkūkas giggle
ideālā tējas tasīte Mycup
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Sponsored content





ideālā tējas tasīte Empty
PostTēma: Re: ideālā tējas tasīte   ideālā tējas tasīte Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
ideālā tējas tasīte
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 3Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Dalamies iespaidos-
Pāriet uz: