AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Body modification

Go down 
+14
1213
Dead Art
platformene
Betty
Mada
Paranoid.
Youko
kjeepa.nr88
Sonõra
zeloco
CrazyKonata
Aruku
Nihil
masq
18 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 11:47 am

Zeloco - plānoju tetovējumu pirmo uz labās rokas, šādus tādus ādas negludumus nomaskēt tādā veidā.
Pīrsingi - divi augšlūpā (salonā Vadim tattoo), pa vidu apakšlūpā, atkārtoti augšlūpā pa labi - mājās, degunā - pie Cēsu ielas pieturas, netālu salonā. cyclops
Atpakaļ uz augšu Go down
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 11:22 am

ūjā, nu man i vienā ausī viens auskars ( pēdējā laikā kārojas vēl viens ), otrā ausī man i divi auskariņi un viens auskariņš skrimslī, pēc būtības jābūt 4riem, bet kaut kā dīvainā kārtā nesadzija un dabūju ņemt laukā.

Nu tetovējuma ziņā man jau tādi ir 5ci, vakar tapa piektais. nosolījos ka vairs nebūs, bet nu jau ir jaunas idejas. Wink Vēlāk kad būs sadzijis piektais, iemetīšu bildītes Wink Bet nu katram manam teovējumam arī ir apslēta nozīmē, vismaz man.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 12:41 pm

Ē, forši, es pirms 3 gadiem šajā diskusijā esmu ierunājusies. Interesanti paskatīties, kā man mainījušās domas. Very Happy 
Izrādās, man nekādas modifikācijas īsti neprasās, ja nu vienīgi ar matiem patīk viegli paeksperimentēt, bet tas jau neskaitās. Joprojām ir tikai klasiskie auskari. Pēc pīrsinga uzacī vēlme pārgājusi. Joprojām gribas industriālo pīrsingu ausī, bet joprojām problēma ar matiem - pilnībā nosedz ausis, tāpēc ļoti šaubos, vai ir jēga no modifikācijas, ko nevar izrādīt. Jo lieta tāda, ka man viņš liktos pārāk skaists, lai būtu pelnījis tikt paslēpts. Very Happy Tā teikt, "priekš sevis" īsti neredzu jēgu, atšķirībā no tetovējuma. Par to gan domas pamainījušās. Negribu vairs UV tetovējumu, bet gan kārtīgu, īstu, ar dziļu personisko nozīmi. Ideju esmu marinējusi ilgi un jūtu, ka tūlīt, tūlīt būšu gatava.

Par to runājot... kā vispār notiek dizaina izveidošana pirms tetovēšanas, ja bilde ir tikai man galvā? Un vai par zīmēšanu ir baigi dārgi jāmaksā? Kā vispār notiek tetovēšanas process no idejas līdz pat brīdim, kad "noņem apsēju"?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 1:48 pm

Ja tev bilde ir izdomāta, ko Tu gribi redzēt, tad Tu vari iet pie jebkura kurš labi māk zīmēt un palūgt lai viņš visu pēc taviem ieskatiem uzzīmē, un tā. var arī lūgt tetovētājam lai uzzīmē un tā... 
nu man neviens tetovētājs, par manu idejas uzlikšanu uz papīra nav prasījis samaksu, bet tas ir atkarīgs no paša tetovētāja. Pats jau arī var izlikt skici uz papīra, daudzi tā dara . 
nu viņš uz speciāla papīra uzkopē tavu tetovējumu un tad liek uz ādas, kurā vietā Tu viņu vēlies un tā... Wink un tad uzliek plēvīti kura tev kādu laiku jāpatur un tad sāc kopt kamēr sadzīst.
Runājot pa sāpēm, tās jau kā kuram ir. man tas vienmēr asociecējas ar tādu kā adatiņas duršanu or smth. . bet man patīik 
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 2:13 pm

Paldies par skaidrojumu. Goda vārds - man nebija ienācis prātā palūgt kādam, kurš māk zīmēt, izgatavot man to skici. Šaurā piere. Very Happy Pati it kā zīmēt puslīdz māku, bet pašas zīmējumi nekad nepatīk, tāpēc par manis zīmētu tetovējumu nevar būt ne runas. Viss šis plāns sāk izskatīties arvien reālāk. (Un grūti noticēt, ka ir cilvēki, kam tetovējuma uzlikšana tāds nieks vien ir, kamēr es gadiem domāju par vienu rimbuli. Very Happy )
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 2:34 pm

Pff tā ir daudziem, man nedaudz vairāk kā gada laikā tapa visi tetovējumi.. Wink 
Bet nu galvenais ir riktīgi pārdomāt kur un kā, un atrast labu tetovētāju Wink 
būs labīi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 3:17 pm

Šķiet, ka ar to labo tetovētāju varētu būt vislielākās grūtības. Diezgan droši pieļauju, ka tas būs mans vienīgais tetovējums, līdz ar to tam būtu jābūt perfektam (izpildījuma ziņā), lai nekas nav jāpielabo vai jāpārkrāso, vai sazini, kas vēl. Turklāt man prātā tai bildītei ir savs stils vai drīzāk nojausma, kādu es viņu gribētu redzēt - tur tāds vijums, tur šitāds līnijas biezums yadayada. Un šķiet ļoti, ļoti svarīgi, lai tetovētājs bezmaz spētu nolasīt manas domas un uzķert šo vīziju. Protams, te noteikti ļoti svarīga loma ir arī zīmētājam... ja perfekti uzzīmē, tad tetovētājam atliek tikai 1:1 pārnest uz mizas. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 3:38 pm

Jā, labu tetovētāju ir grūti atrast, bet nu paveiksies. Wink nu izklausās ka Tavs tetovējums būs riktīgi labs. Wink

Body modification - Page 2 Tumblr_moa8gvl6dF1r8tzl8o1_500
Puķītes man ir uz tās apendicīta rētas, rētu tikai ieskatoties var redzēt.
Vakar tapa tas sapņu ķērājs, nesen sasmērēju tpc vēl nelieli krēma pleķi. 
nu jā, katram no šiem tetovējumiem man ir ļoti liela nozīme. Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 37
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 9:28 pm

Es esmu dīvains sievišķis, man nekad nav bijuši auskari vai pīrsi.  Draugs vēl nesen smējās, ka pašai nav, bet draudzenēm pērku un dāvinu. Pamaskolas laikā vienu brīdi gribējās, bet man likās, ka man ir atļukušas ausis :DTad, kad sāku klausīties smaguci, gribējās pīrsingu apakšlūpā pa vidu, bet arī kkā nomīzu, čoms vēl stāstīja, ka zobus bojājot (pats bija 2 nokodis tās plakanās ķepiņas, kas pie zobiem) :suspect:Parastos auskarus sen kā negribas (mana etnogrāfa būtība nespēj turēt muti - pagājušā gs.sākumā tie bijuši tikai polietēm un krievietēm), tāpat man ir daudz citu rotu, ko apkarināt. Tuneļi nepatīk.

Tetovējums pagaidām viens ir, taisīts pirms gadiem... ui, jau 7 gadi pagājuši. Tā ir superīga pūce, tetovēja mans klasesbiedrs. Problēma šobrīd vēl nākamajiem tattoo - žēl naudas + meistars, kam uzticēties, jo tas čoms LV ļoti reti parādās. Zinu, ka Mila kruti uztaisītu, bet tad ir tiešām jākrāj, ilgi. Tā ka staigāšu kādu laiku gribot. Kā arī man jāatbrīvojas no kādām 20 dzimumzīmēm, lai ir laukums, kur izvērsties, jo man nepatīk mazi tetovējumi, ja taisa, tad taisa riktīgi Wink

Domāju par vampirelli ilknīšiem, man tāpat zobi nodiluši, iedomājos, ka varētu tos zobus nedaudz pagarināt :evil:bet nu tas arī tā ideju līmenī. Ja piķis no pakaļas birtu, tad jau vēl visādas muļķības izdomātu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 10:20 pm

1213 - haha, sasmējos par to cēsu ielas pieturu, tu tā noraksturoji, ka iedomājos reāli shady vietu, kur apmēram podītī viens cilvēkus dursta Very Happy
Kā vispār ir pašam durt? Esmu tāds control freak, ka man liekas, ka es labāk (pareizākā vietā) varētu izdurt :DBet, protams, kā jau Liega ieminējās - nomīztu Very Happy(Starp citu, Liega, žetons par izteicieniem (y) )

Durklle - apsveicu ar svežaku! Normāla kolekcija izveidojusies! Ja nav noslēpums, kas zem aziātu ķiņķēziņiem rakstīts? un pie sapņu ķērāja? un tev uz rokas ir rakstīts "Croatia"? Piedod, bet esmu ļoti curious c:

Haha, Sonõra - tev tik tā liekas, ka "taisīšu tikai vienu", pagaidi, kad tas būs gatavs, tad āķis būs lūpā Very Happy
Un par procesu +1 ko Durklle teica un jebkurš normāls tetovētājs arī bildi uzzīmēs (parasti iekļaujas cenā), galvenais atrast kvalitatīvu mākslinieku un tādu, kura rokraksts (tb, zīmējumu stils) tev patīk, jo katram zināmā mērā ir sava specializācija. Bet noteikti - pirms tam - research (bildes (pirms, pēc) un noteikti feedbacks no ex-klientiem)!

Liega - uu! ilknīši sounds like awesome!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 10:43 pm

Jā , man uz rokas ir rakstīts "Crotatia", to tā ir mana sapņu valsts, esmu tur bijusi un gribu atgriezties, tā man i kā tāda piemiņa un atgādinājums ka tur man noteikti jāatgriežas. Bet pie reizes esmu Latvijas patriote, to jau var redzēt Wink 

Zem aziātu ķinķēziņiem ir rakstīts "Es negribu mirt" - nu jā manā dzīvē bija smags periods un tas man atgādina ka ir jādzīvo par spīti visam un viss ir jāpārvar. 

uz sāna pie sapņu ķērāja ir "
“Promise me you'll always remember: You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think. 
Christopher Robin 
”
Varbūt dažiem liekas ka tas ir bērnišķīgs, bet nu man tā vsp nešķiet, jo tas viss ir ar domu. Wink jeb manā izpratnē vēl sīkāks skaidrojums visam. 
pie reizes vēl uzrakstīju nelielu nozīmi visiem, jo nu jā varbūt daži nesaprastu Very Happy 

nu jā, īsumā Zeloco. Wink 
Piekrītu arī par to ko Tu teici par tetovētājiem un skicēm. Wink Dr.lv domubiedru grupā Tatto vai kaut kā tā, var garelijas paskatīties un sameklēt sev tetovētāju, tur manuprāt vissvieglāk var atrast ko vajag un tā. bet pie reizes, var arī viņiem aizrakstīt un paintresēties vai viņi kko tādu vsp māk Very Happy


Pēdējo reizi labojis durklle Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 10:54 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Trešdiena Jūnijs 12, 2013 11:54 pm

Naiss! Po, ka citiem varbūt liekas bērnišķīgi - galu galā tas jau ir priekš tevis pašas c:

Vēl variants (ne tik lēts, protams), ja sirsniņā iekritis kāds ārzemju mākslinieks (man tā parasti gadās), tad var sarunāt, ka viņš/-a tev uzzīmē speciāli zīmējumu, bet nu jā, tas gan noteikti būs par naudu..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 37
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 9:02 am

Es neprasīšu, es vienk nosperšu no Kesingera (http://briankesinger.deviantart.com/ )kādu bildi Twisted Evil
Atpakaļ uz augšu Go down
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 10:54 am

Tas gan Wink man jau i jaunas idejas, lkm jāsāk piebremzēt, savādāk būs kā tētis teica, ka mani tad drīz atpazīt nevarēs, ja būšu viss caur ar tetovējumiem Very Happy 

P.s. Zeloco, vēl neesi pabeigusi savas kājas tetovējumu? (riktīgi patīk) lai gan tavs ieraksts par viņu veikts pirms dažiem gadiem, tomēr jāpajautā. :d varbūt esmu to info palaidusi garām ;(
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 11:36 am

Par tiem hieroglifiem gribētu teikt, ka tulkojums nav gluži korekts. Drīzāk tas skanētu kā "Gribu dzīvot" vai kaut kā tā. Es gan japāņu valodu nezinu un tāpēc nevarēšu pateikt par gramatikas niansēm (kā vārdu kārtība n shit). Bet pirmais ir stabili kanji, kas apzīmē dzīvi un 2pēdējie "たい" it kā tiek tulkoti kā "es vēlētos" vai "es gribu".
Atpakaļ uz augšu Go down
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 11:46 am

Hmm, skaidrs, bet dīvaini prasīju lai man iztulko tās valts pārstāvji. bet nu tad jau sanāk "es gribu dzīvot". Heh, bik apmulsu.. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 11:57 am

Sen neesmu ņēmusies ar aziātu tekstiem, bet viņiem i sava valodas specifika, kurā reizēm spēlē diezgan lielu lomu māņticība (par to varētu ilgi un dikti runāt ;D). Kad mācījos ķīniešu valodu, tad mums stāstīja, ka atsevišķus hieroglifus nemaz neizmanto konkrētās situācijās. Tam ir domāti citi hieroglifi ar identisku vai līdzīgu nozīmi. Arī tetovējumu ziņā. Un, ja aziāti pat neliek "4" māju, viesnīcu numuru u.c. numurēšanā (pēc 3 uzreiz nāk 5), jo tā hieroglifs i līdzīgs nāves hieroglifam, tad iespējams viņi arī tetovējumam neliktu hieroglifu, kas apzīmē nāvi, pat ja tas i negatīvā formā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 2:09 pm

Durklle, ar hieroglifu tetovējumiem ir tā savādi... Kāpēc tu nevarēji šo pašu frāzi latviski vai horvātiski rakstīt? Vai tev ir kāda saistība ar šo valsti?

Es nepiekasos, pasargdiez, nē. Happy Vienkārši ir ļoti daudzi cilvēki, kas hieroglifus liek tikai tāpēc, ka tie smuki izskatās, un daudzi pat nezina, ko tie nozīmē. Citreiz gadās, ka vispār kaut ko pavisam citu nozīmes ziņā uztetovē, pat rupjības. Tetovējums bez 100% nozīmes, manuprāt, nav īsti prāta darbs, ja vien neesi no tiem, kam galvenais ir noklāties ar tetovējumiem. Happy

Man pašai it kā gribas hieroglifu ķīniešu valodā. Es esmu dzīvojusi Ķīnā un šajā laikā guvu pāris ļoti svarīgas dzīves atziņas, kuras šķiet uztetovēšanas vērtas, bet nelaime, ka ar manu jau nostabilizēto ideju hieroglifu varētu būt ļoti grūti skaisti apvienot.

Zeloco, es tā ceru, ka nepavilkšos. Very Happy Man patīk mans minimālisms. giggle
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 2:22 pm

Man gan liekas, ka tieši hieroglifu (konkrētāk ķīnzīmju utml.) ziņā tas ir ok. Jo redz hieroglifi radās no zīmējumiem. Principā tas ir kā primitivizēts zīmējums. Tagad jau bez attiecīgām zināšanām nez vai kāds varēs saprast ko tad īsti tas attēlo, bet tik un tā. Tas nav vienk burtu salikums. Tikpat labi var jautāt priekš kam cilvēks uztetovēja sev virsū tieši šitādu kaķīša bildi nevis citādāku.

Par to nozīmju nezināšanu gan piekritīšu. Bet tas attiecas uz jebko. No svešvalodas līdz simbolikai. Tāpēc labāk nepaļauties uz vienu avotu un izpētīt tēmu pienācīgāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 3:07 pm

Liega  - +1 par Kesingeru yes

Durklle - hahah, un kad tad vainas? Very Happy 
Un jā, beidzot tas ir izdarīts! Tieši šogad nobeidzu c:

Visa tā sistēma ar tiem hieroglifiem tieši tāpēc  man īsti nepatīk (no otras ouses, nezinātājs nemaz nevar zināt vai tur pareizi/nepareizi). No otras puses, es dzirdējusi, ka viņi pilnīgi citādi būvē teikumus/izteicienusm frāzes. Bet nu principā es piekrītu viņu tradīcijām, ka izvairās no negativitātes (tava citāta gadījumā sanāktu, ka tu sev tetovē vārdu "nāve" vai "mirt", kā tur sanāk. Es arī visticamāk būtu savējo safrāzējusi, lai skanētu pozitīvāk.

Man ĻOTI patīk pēdējā laika trends tetovēt tādas lietas latviešu valodā :heart:Manuprāt awesome (tikko iedomājos, ka uz pirkstu kauliņiem latviski tieši sanāktu "kaķu dāma" - do want!)

Sonõra - more is less. less naked-ness Very Happy

+1 par dubultčekošanu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 3:10 pm

Tpc ka man vienmēr piesaistījuši hieroglifi, un pati kkad kad būs vairāk laika gribu iemācīties , vismaz japāņu vai ķīniešu valodu, jo man liekas viņa savdabīga savā veidā. un nē, man nav galvenais noklāties ar tetovējumiem, jo kā jau teicu, ka manam katram tetovējumam ir nozīme. Body modification - Page 2 385759 

nu es prasīju vairākiem cilvēkiem lai man pārtulko, arī tās tautas pārstāvjiem, gan arī tiem kuri mācās to valodu un un viņu ir apguvuši, bet to faktu ko Valante pastāstija, ka viņi nelieto tādus vārdus, kā nāvi. . . Bet nu ļoti liela nozīme, manam tekstam nemainās, vismaz


Ojā, Zeloco riktīgi skaists Happy 
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 3:23 pm

Es varu daudz interesantu faktu pastāstīt Very Happy
Laikam esmu pārāk liels pedants dažās lietās un izstudēju riktīgi pat to, ko apgūstu virspusēji. Pirms gāju taisīt sev tetovējumu studēju gan tattoo lietas, gan simboliku un antropoloģiskās figņas kādus 7-8 gadus. Tagad ierēcu par to, ka bezmaz vai varu iet par tattoo un to nozīmju konsultantu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 4:10 pm

Valante, jā, piekrītu, bet daudzi cilvēki tieši hieroglifu tetovēšanu uztver kā modes lietu. Viņiem šķiet, ka tas ir noslēpumaini, vai... ka teksts ķīniski/japāniski ir iespaidīgāks nekā citās valodās varbūt. Skaisti viņi arī ir, piekrītu... bet tā laikam ir mana personīgā uztvere, ka tik svarīgu lietu kā tetovējumu īsti nevar likt tikai tāpēc, ka skaists. Puķītes, kaķīši vai tml - ar tiem ir vieglāk, par tādiem tetovējumiem degunu nevar uzsliet tik augstu noslēpumainības mākoņos, un tie ir vispāratzīti kā estētiski. Bet hieroglifs... tas tomēr ir ar burtisku nozīmi, kaut arī aizlaikos izcēlās no zīmējuma. Ķīnietis ieraudzīs un pasmiesies. Bet nu jā, manas personīgās domas tās ir, es tikai dalos. Happy

Zeloco, jā, ļoti sperīgs tavējais! Tikai kā ir ar tām krāsām? Esmu dzirdējusi, ka krāsainie ar laiku izbal un ir jāatjauno. 
Un latviešu valoda ir awesome. Vienā Narvesenā reiz redzēju meiteni, kurai uz rokas bija, ja pareizi atceros, šāds teksts: "Kad nomirst prieks, nav vairs cilvēka." Tik spēcīgs un skaists. Nenoturējos nepakomplimentējot. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 9:54 pm

Man liekas, ka ņirdzīgāk būtu izdomāt pašam savus "hieroglifus" un uzmočīt ar tādiem tetovējumu. Vot būs noslēpumainība un simbolismu pats vari izdomāt, nebūs asprāši, kas teiks, ka tur "cāļa buljons" uzrakstīts.

Nez, nav ne jausmas par tām krāsām, kā saka, laiks rādīs. Bet principā viņi "balē" tikai, kad tos ilgi tur saulē (kā jebkura tinte), bet nu tur tiešām, ir "jādzīvo" pludmalē.

Foršs teksts, man patīk!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 10:34 pm

Principā jebkurš tetovējums kļūst bālāks pēc vairākiem gadiem. Nav svarīgi vai krāsains vai klasiskais vienkrāsainais. Tā kā, ja gribēsies tikpat izteiktu kā svaigi uztaisīts, tad anyways nāksies iet atjaunot neatkarīgi no krāsas.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Body modification - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Body modification
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 3Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Body Machine Body festival - Tallin - 09.05.2009

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Useru galerijas-
Pāriet uz: