AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 probably the friendliest LV forum in the world

Go down 
+7
Shade_de_Monesko
Paranoid.
Nihil
CrazyKonata
Suigintou
danizzz
Selene
11 posters
AutorsZiņojums
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 8:52 pm

es te tā padomāju un secināju ka mēs laikam esam pats miermīlīgākais un draudzīgākais latviešu forums. citur parasti par kaut kā nezināšanu noliek, notiek skarbas diskusijas, ir upuri Machinegun shooting etc...
a šiten viss čiki briki! draudzīgi, atļauj spamot un pārāk nedusmojās. kā tāda liela, laimīga ģimene, wii..

bet, kādas ir jūsu atsauksmes par latviešu forumiem?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
danizzz
needles
needles
danizzz


Number of posts : 33
Registration date : 15.06.10

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 8:56 pm

Latviešu forumi ir vairāk nekā 100.
Vnk 7 no viņiem ir populāri...
Daži forumi ir draudzīgi daži nedraudzīgi...
Ir jau arī tādi forumi kuros tauta draudzīga bet admini gan s*dīgi...
Atpakaļ uz augšu Go down
https://www.facebook.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 9:30 pm

nenozīmē, ka te jātaisa haoss tikai tāpē, ka visi miermīlīgi.Un, jā, latvieši ir neaktīvi,
tas būtu brīnums, ja pēkšņi visi tie simtie biedri vismaz 1x pāris nedēļās ieietu

par laimi šis forums dzīvo, jo te vēl ir kas apmeklē Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:51 pm

ja visi 500 biedri būtu aktīvi es te vairs nerādītos jo te būtu haoss un es diskusijām nespētu izsekot līdzi.

Ok pirmais forums kurā reģistŗējos un bija aktīva bija animeclan.lv....par to bedri ir stāsti, pašā forumā' sāku mazāk rādīties, jo sāku sēdēt kopējajā skype čatā. Es iesāku tajā forumā ''draugu'' būšanu, proti satusēt ne tikai anime con, bet tāpat..nu kopš es viņus visus iepazinu forumā vairs nerādījos. No sākuma bija anormāli forši, bet teiksim tā es tur reģistrējso, lai pilnveidotu savu dzīvi, bet beigās bija lielāks pagrimums un skatoties uz viņiem sapratu ka tur nebūs...

šeit gan tauta ir forša un jautra, pagaidām, neredzu latviešu losisko attieksmi..viņi atkal nav, varbūt daži ir tādi jautri un atraktīvi cilvēki. Manuprāt visas meitenes, kuras sastapu šajā forumā nav stūrī sēdētājas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 11:03 pm

Kamēr vēl te ir cilvēki, kas aktīvi ieiet un atnāk pasēdēt kopā, forums būs :] mums vienkārši ir kopējas intereses, vienmēr atrodam kopēju valodu.

Tas arī ir atkarīgs no cilvēkiem, redziet kā te..ik pa laikam kāds reģistrējas, bet cik ilgi vini ir aktīvi un jautajums vai vispār ir aktīvi..
piekrītu, kas pa daudz tas pa daudz Very Happy but who knows
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 11:35 pm

Te ir laikam kkāda meiteņu maģija vai kkas tāds. Very Happy
Šis ir viens ūber jauks forums, man šeit ļoti patīk, jo šeit var atrast daudz interesantu ideju un te apgrozās kičīgas personības. īstenībā šis forums ir liels mans iedvesmas avots. Atceros, kad es te reģistrējos, biju parasts meitēns, kā jau lielākā daļa cilvēku, bet tgd esmu tā pārvērtusies. Hell yeah!giggle

dzīvojos arī 30STM latvijas forumā, bet tur cilvēki kļūst arvien neaktīvāki...nu žēl, ka tā notiek.Un tad vēl iegriežos arī ankh.lv, bet tur ir tik daudz cilvēku, vnk grūti visam izsekot.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 11:47 pm

Kaut kad jau biju rakstījusi, ja nenosapņoju, ka te jūtos ērti un vismaz uzdodot jautājumu zinu, ka visticamāk, neviens nesāks sarkastiski izsmiet vai spriedelēt par mana jautājuma jēdzīgumu.
Nevienā citā LV forumā nesēžu, tāpēc grūti spriest...kaut gan, ja skaita arī draugiem.lv domubiedru grupas, tad pat tur cilvēkiem patīk kasīties un mācīt vienam otru.
Agrāk gan vēl apmeklēju te jau minēto ankh.lv, taču nepatīk tur valdošais snobisms un savā ziņā diktatūra (Very Happy) , attiecībā uz sīkiem offtopic.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 11:52 pm

es parasti ierēcu par draugiem.lv domubiedru grupām, it īpaši "NEPATĪK MANS STILS? MAN PIEDRĀZT!" nez kāpēc man tās grupas vel tur stav, bet divaini,, divaini ;D

es ar neaizraujos ar forumiem, esmu kautkādos anime, bet kautka ar vai nu izmiruši vai garlaicīgi..
Atpakaļ uz augšu Go down
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 12:30 am

Ar mani ir tā - parasti es reģistrējos 100+1 forumā, piespamoju pielnu un tad zaudēju interesi. Laikam man ir nežēlīgi īss attention span. Teiksim tā, šis forums man ir noturējies visilgāk, un šķiet pat, ka es vēl neesmu zaudējusi interesi Wink

Par attieksmi - latviešu forumos ļoti skaidri izpaužas latviskā daba. Sīkumaini, piekasīgi cilvēki, kas konsekventi ir sliktā garastāvoklī.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 2:58 pm

Prieks, ka šis forums patīk tik daudziem Happy

man laikam jaukākais forums, no tiem, kurus zinu ir otaku.lv tur gan 100 gadi nav būts, jo tas vairs nav tik aktuāli

un ankh.lv uh... +1 par snobismu.. īstenībā tieši tā foruma dēļ, šeit ir strikts rūls par draudzību, tb, ja nav nekā laba ko pateikt - labāk paklusē. Pēdējo reizi, kad tur biju (pirms gada, diviem?) es spēru debesis gaisā uhh... Mad
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Mada
fabric
fabric
Mada


Number of posts : 129
Age : 33
Location : Rīga
Registration date : 14.10.07

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 3:18 pm

Jāsaka man arī šis ir mīļākais forums, tauta šeit ir ļoti jauka un var atrast daudz noderīgas informācijas. :3
Kādreiz uzturējos ankh, bet jāpiekrīt par tur valdošo snobismu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 4:43 pm

Es izrādās arī esmu otaku lv , bet man nav neviena posta xD es nez,
bet šeit vienmēr ir bijis mājīgi ^-^
Atpakaļ uz augšu Go down
danizzz
needles
needles
danizzz


Number of posts : 33
Registration date : 15.06.10

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 4:47 pm

Man arī šis forums patīk !
Es esmu te iejuties viss OK , cool forum! Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
https://www.facebook.com
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Sestdiena Jūlijs 10, 2010 1:31 pm

Tulīt jau trešais gads cauri, kā šeit esmu, jāatvainojās, ka pēdējā laikā esmu palikusi ne tik aktīva.
Labākais latviešu forums, tas pavisam noteikti. Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Sestdiena Jūlijs 10, 2010 1:37 pm

Man tikai kādi 2 gadi ;D
piekrītu ^-^
Atpakaļ uz augšu Go down
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Otrdiena Jūlijs 13, 2010 7:09 pm

Narkogirl rakstīja:
Te ir laikam kkāda meiteņu maģija vai kkas tāds. Very Happy

Aahhaaha, laikam gan. ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13Otrdiena Jūlijs 13, 2010 9:10 pm

Girl Power! Yay! excited
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Sponsored content





probably the friendliest LV forum in the world Empty
PostTēma: Re: probably the friendliest LV forum in the world   probably the friendliest LV forum in the world Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
probably the friendliest LV forum in the world
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» World Goth Day???
» Halloween
» Konnichi wa, forum!))

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: